Batuhan Bulut tarafından gönderilen son içerik

 1. Batuhan Bulut

  iPhone X Gevey Kullanım zararları nedir?

  Gevey kullanmak zorundayım. Baska carem yok. Telefon bos boş yatıyor. Zararı var midir? Güncelleme yapamiyor muyum? Teşekkürler herkese.
 2. Batuhan Bulut

  Yurt dışından gelen telefonu kendi hattımız ile kullanma

  Herkese selamlar. Elimde bir telefon var. Hediye geldi. Hediye eden kişi yurt dışından getirdi telefonu. Vergisini yatırırken sadece kendi numarasıyla kullanılır yapmış. Kendi adıma bir hatla kullanma şansım var mı? Tekrar yurtdışına çıkıp girse tekrar kaydetme şansımız var mı? Teşekkürler.
 3. Batuhan Bulut

  AMD Radeon 6800XT en iyi kalite grafik ayarı nasıl yapılır?

  FPSi ekran hz değerine eşitlemez mi?
 4. Batuhan Bulut

  AMD Radeon 6800XT en iyi kalite grafik ayarı nasıl yapılır?

  Sadece triple a oyunlar oynadığım için FPS takıntım yok. Kaliteli görüntü arıyorum. AMD software ekran kartı ayarları nasıl yapılır? Gerekli ve gereksiz ayarlar nedir? Bir de AMD FreeSync Premium'u açmama rağmen FPS düşmüyor. Teşekkürler.
 5. Batuhan Bulut

  Kablosuz oyuncu kulaklığı tavsiyesi

  3A oyunlar oynuyorum. RDR 2 Cyberpunk tarzı. FPS hiç oynamam ses kasmayacağım. Kablosuz kulaklık önerir misiniz? Oyunlarda çevreye ses gitmesini önlemek ve günlük hayatta tek görüşmesi yapmak şarkı dinlemek için. Görüşme yaparken sesimin guzel gitmesi lazım. Teşekkürler.
 6. Batuhan Bulut

  Phanteks P500A üst paneline pull-push radyatör uygun mu?

  Phanktesin P500A kasasını aldım. Kasa önünde 3x14 fan var. O yüzden ön panele radyatör takmak istemiyorum. Üst panele 360mm AiO sivi soğutma kullanacagim. Pull push oluyor mu ona göre planlama yapacağım. İnternette ve YouTube'da bununla alakalı bilgi bulamadım. Kullanan veya bilgisi olan var mıdır?
 7. Batuhan Bulut

  Ryzen 5800X + XFX Mercy 6800XT PSU önerisi

  Bu kadar pahalı bir psu.nun kablolarinin örgü olmaması ilginç ötesi.
 8. Batuhan Bulut

  Ryzen 5800X + XFX Mercy 6800XT PSU önerisi

  Bir sürü farklı siteden hesapladım. Hepsi farklı sonuç verdi. İşi gerçekten bilenler Watt önerisinde bulunabilir mi? Beyaz PSU alacağım için fiyatı hme yüksek hem az bulunuyor o yüzden kesin bir değer lazım. Ryzen 5800X XFX Mercy 6800XT Kasada 6 tane 12cm 4 tanede 14cm ARGB fan var Anakart MSI...
 9. Batuhan Bulut

  Newegg'den 1500 Euro üstü alışveriş yapmak

  Ben de oyle biliyordum. Ama ek vergi çıkıyormuş ve odemiyorlarmis diye forumlarda okudum bilemedim
 10. Batuhan Bulut

  Newegg'den 1500 Euro üstü alışveriş yapmak

  Newegg'den sistem alıyorum. Vergi Kargo dahil 21.700TL. 1500EURO geçtiği için ek vergi çıkıyormuş. Bunu ben mi öderim? Lütfen bilen kişiler sadece aydınlatabilir mi?
 11. Batuhan Bulut

  Ryzen 5600X ve Radeon 6800XT sisteme monitör tavsiyesi

  Merhabalar. Öncelikle kullanım amacım monitörü film izlemek, belgesel izlemek ve hikayeli (RD2, Cyberpunk 2077) oyunları oynamak. Donanımım Ryzen 5600X ve Radeon 6800XT. Bir sürü video izledim ve yazı okudum ama aklım hala karışık. Benim ihtiyacımın karşılığını anlayamıyorum. 1440p veya 2160p...
 12. Batuhan Bulut

  1440p IPS monitör önerisi

  Hemen bakıyorum. Teşekkürler
 13. Batuhan Bulut

  1440p IPS monitör önerisi

  Herkese teşekkürler bütçe de sıkıntı yok. Güzel renk olması yeterli. Önerilerinizi inceliyorum
 14. Batuhan Bulut

  1440p IPS monitör önerisi

  Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar ve teşekkürler. RX 6800XT ekran kartlı sistemin vardır. Oynadığım oyunlar Ultra'da RDR2 Cyberpunk Witcher gibi hep Single hikaye oyunları. Asla CS:GO tarzı oyunlar oynamıyorum ve genellikle film video izliyorum. Bana o yuzden renkleri çok güzel cap canli...
 15. Batuhan Bulut

  Razer Cynosa V2 vs Corsair K55

  Leptop klavyesi hissi var mi yazi yazmak rahat mi
Yukarı