blavlmao tarafından gönderilen son içerik

 1. blavlmao

  101XP Launcher düşük indirme hızıyla indiriyor

  Öyle bir imkanım yok, yurttayım, gece oda arkadaşımı rahatsız edecek fan sesleri.
 2. blavlmao

  101XP Launcher düşük indirme hızıyla indiriyor

  Nereye açtığımın önemi var mı? Yoksa direk Asya'ya açsam bir şey olur mu?
 3. blavlmao

  101XP Launcher düşük indirme hızıyla indiriyor

  @Mehmet Taban Fifa Online'ın kullandığı resmi launcher, kafayı yemek üzereyim 40 dakikadır %1 indirdi.
 4. blavlmao

  101XP Launcher düşük indirme hızıyla indiriyor

  FIFA Online 4 indireyim dedim, pişman oldum, başlattım indirmeyi, 18 GB'lık bir şey, 30 dakikada yüklenir dedim, 16.30'da başlattığım indirme %50'ye 19.30'da gelebilmişti, internette biraz araştırdım çözümü yok galiba, eğer kaçırdığım bir şey varsa yazarsanız sevinirim. İnternet sağlayıcım...
 5. blavlmao

  3080 Ti ilk overclock denemesi

  Memory Temperature 110’un üstünü görmediği sürece pek sıkıntı olmaz. Ancak ideal OC için Afterburner’ın Frequency/Voltage Curve Editor’ını kullanmak daha mantıklı olacaktır. Hem elektrik tasarrufu, hem ısı açısından.
 6. blavlmao

  AMD işlemcilerin input lagı Intel işlemcilere göre daha mı fazla?

  AMD render anlamında daha iyi olduğu için yayıncılar AMD tercih ediyor. Çoklu çekirdek performansında Intel'i solluyor. Input lag FPS fazla olunca düşer, markayla alakalı değildir.
 7. blavlmao

  Forza Horizon 4 oyun arkadaşı arıyorum

  2 kişi sıkmaya başladı, 5-10 kişi toplanıp gezmek, yarışmak isteyen varsa aşağıya mesaj bırakabilir mi?
 8. blavlmao

  6000 TL monitörlü sistem önerisi

  9 yıllık bir işlemci nasıl güncel oyunları oynatacak? İnternete TurboX alınır mı yazıp çıkan tonlarca konu ve pişmanlıktan bir habersiniz sanırım.
 9. blavlmao

  Windows'a iOS teması kurmak

  Asıl kaynak tüketen zaten masaüstü, Dock ve Taskbar Theme’i de yanında yapsanız bir şey olmaz. Disk herhangi Windows kaynaklı hatada otomatik onarımdayken sistem dosyalarını kontrol eder iken temayı yarım yamalak silebilir, o anlamda söyledim. Attığınız videoyu da uygulayabilirsiniz.
 10. blavlmao

  Windows'a iOS teması kurmak

  Ayrıca şunu hatırlatmak isterim, geri yükleme noktası temayı sıfırlamaz, sistemi o günkü haline götürür sadece. Temayı kendiniz temizleyeceksiniz.
 11. blavlmao

  Windows'a iOS teması kurmak

  Kasmaya başlayabilir disk dolayısıyla, çeşitli hatalar yaratabiliyor, önermiyorum. Ancak yapacaksanız tam yapın, attığınız videoda sadece masaüstünü yapıyor. Geri yükleme noktası oluşturmayı da unutmayın.
 12. blavlmao

  Windows 11'i Yükledim!

  Leaklenmiş ISO'yu kullanıp indirmeyin, hiç güvenli değil, girdiğiniz hesapların şifrelerinin çalınma ihtimali var. Benim fikrim 2-3 ay daha beklemek, ben de indirdim, çeşit çeşit sorunlar yaşıyorum. Bazen o kadar sıkıyor ki keşke indirmeseydim diyorum.
 13. blavlmao

  CS:GO Prime'a geçilince kalınan yerden mi devam edilir?

  Kaybolmaz, zaten rütbenizin olduğu kısımda Unfreeze your rank with Prime yazıyor.
 14. blavlmao

  GTX 1650S sistemde %40 GPU kullanımı

  Benim cevabımı dikkate almadınız sanırım. Sıcaklıkla hiçbir alakası yok, 80 ve üstü sıkıntı oluyor. İşlemci ve ekran kartınız eşit dengedeler, darboğazın ihtimali yok. 8096Mb RAM’in 7614’ünün kullanılması hizmetleri yavaşlatır, her yerden RAM kısılmasına sebep olur. İnternette onlarca kaynak...
 15. blavlmao

  Kablolarda bulunan bu şey nedir?

  Yanlış bilmiyorsan Ferrit Boğumu diye bir şeydi. Normalde elektriğin bir sesi vardır ya, hele de akım büyükse, işte o gürültüyü engellemek için orada bulunuyor.
Yukarı