Boeinge Fısıldayan Adam tarafından gönderilen son içerik

 1. Boeinge Fısıldayan Adam

  MSI MP242 23.8" 75Hz 5ms IPS monitör ne kadar eder?

  07.06.2021 tarihinde satın aldığım, kozmetik olarak kusursuz olan bu monitörü ne kadara ilan koymalıyım? Acele satmak istemiyorum ederinde satmak istiyorum. Hackintosh'da HDMI ve DP aktif edemediğim için satma ihtimalim var. VGA ve HDMI girişleri var.
 2. Boeinge Fısıldayan Adam

  Router tavsiyesi

  https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00HNFP4HO/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 Bu ürünü aldım. Koşulsuz iade garantisi olduğu için Amazon'da işime yaramazsa iade edebileceğim.
 3. Boeinge Fısıldayan Adam

  Router tavsiyesi

  10 Mbps'lik bir Wi-Fi'ı başka bir ağ adıyla yaymasını ve Ethernet ile bir cihaza Wi-Fi'dan aldığı interneti dağıtması için bir ürün arıyorum. Wi-Fi sinyal güçlendirici mi almalıyım yoksa router mı? Alabileceğim en ucuz ürünün linkini verir misiniz?
 4. Boeinge Fısıldayan Adam

  BTG Yama'yı Defender Trojan olarak algıladı

  Eset smart security'i deneme sürümü olarak inidirip deneyebilirsiniz. Ben memnun kaldım.
 5. Boeinge Fısıldayan Adam

  Asus ROG Strix G713IE-HX021 vs G713IE-HX001 vs Abra A5 V18.2

  Monster ile Asus'u kıyaslayacak olursak ciddi bir malzeme kalitesi farkı var. Her şeyden önce ROG Strix ASUS'un Premium serisi Gaming cihazları. SSD farkına değer mi diye sorarsan bence değmez. Youtube'da bir çok videoyu rehber alarak kendi SSD'ni kendin ekleyebilirsin. Uğraşmak istemiyorsan...
 6. Boeinge Fısıldayan Adam

  HP DV6 hangi HDMI kablosu sürümünü destekliyor?

  Laptopun bir çok konfigürasyonu var. Laptopun altında modeli yazar. Modelini söylersen HDMI Sürümü kaçmış öğrenebilirim. Ayrıca ekran kartın nedir?
 7. Boeinge Fısıldayan Adam

  HP DV6 hangi HDMI kablosu sürümünü destekliyor?

  Her HDMI destekleyen kabloyu kullanabilirsin. Ancak Laptoptaki HDMI portuna göre bağlayacağın ekranda HZ desteği değişir.
 8. Boeinge Fısıldayan Adam

  'MSI GL65 Leopard'ın MSI GF66 Katana'dan daha iyi soğutmaya sahip olması', başlığında 'Boeinge Fısıldayan Adam' tarafından yapılan yorum

  Bana şaşırtıcı gelen GL65 Leopard için 3050'li GF66'dan güçlü soğutma uygulanması. Sanırım GL65 Leopard'ın RTX2070'e kadar konfigürasyonu olduğu için ortak soğutma kullanmış olabilirler.
 9. Boeinge Fısıldayan Adam

  ROG STRIX G713 Bluetooth sürücüsü nereden bulunur?

  Tüm Windows güncellemelerini kurmamıza rağmen sürücü yüklenmedi. ASUS sitesinde de bulamadım. Donanım kimliği ile arayınca MediaTek diye çıkıyor ancak Driver Identifier sitesinde bakım var sanırım site açılmadı. Sürücüyü biri paylaşabilir mi?
 10. Boeinge Fısıldayan Adam

  Çözüldü Yüksek hızlı tren bileti PDF olur mu?

  Tc kimlik kontrolü ile bilet sorguluyorlar. Kimliğini alıp gitsen bile yeter.
 11. MSI GL65 Leopard'ın MSI GF66 Katana'dan daha iyi soğutmaya sahip olması

  MSI GL65 Leopard'ın MSI GF66 Katana'dan daha iyi soğutmaya sahip olması

  Bana çok saçma geliyor. Bir arkadaşım laptop tavsiyesi isterken önermiştim GF66 Katana'yı. Soğutmasına bakayım dediğimde şok oldum. Benim GL65 Leopard laptopumda GTX1650 ve i5 10300H işlemci var. Adaptörüm 150W. GF66 Katana'da kaplanmamış, 2 tanesi GPU'ya 2 tanesi CPU'ya giden bakır borular...
 12. Boeinge Fısıldayan Adam

  Scooterdan fırlayıp hasar gören telefonu firma karşılar mı?

  Ekran yerinden çıkmış tamir ettirdim. Firmanın cevabını da merak ediyorum yardımcı oluruz vs diyecekler mi umursamayacaklar mı bakalım.
 13. Boeinge Fısıldayan Adam

  RTX 3050 laptop önerisi

  Bu model güzele benziyor : Dell Intel I7-10870h 16gb 512gb Ssd 4gb Rtx3050 15.6 Freedos G15-4b870f165c Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Yukarı