buyuksel tarafından gönderilen son içerik

 1. B

  İsminizin anlamı ne?

  Ne yapacak senin ismini öğrenip? T.C. Kimlik bilgilerini vermiyorsun. Adına sahte evrak düzenleme, şirket falan kuramazlar yani merak etme. Makarasına takılıyor çocuklar. Hemen bir muzurluk ara.
 2. B

  Mining ile beraber oyun için anakart önerisi

  Riser alacaksın. PCI slotuna HD7770 i takıp monitorden kabloyu ona takacaksın. Riser ile PCI-e slotuna RX5500 ü takacaksın. Phoenix miner programını indireceksin. Bat dosyasını düzenlerken cüzdan adresinden önce GPUs 0 (0 rakamını sen kendin deneyerek bulacaksın. Bu 1 olur 2 olur) yazacaksın...
 3. B

  Pazartesi için dolar tahmininiz nedir?

  Cem uzan aylar önce demişti de adamı dinlememiştik. Maaşım her geçen gün azalıyor :D Pazartesi sabahı zıplama yapar, öğleden sonra biraz geri çekilir diye tahmin ediyorum.
 4. B

  26 Ekim 2021'den itibaren geçerli olmak üzere benzine 44 kuruş zam geliyor

  Benzine veya diğer her şeye gelen zamlara zerre üzülmüyorum. Müstahaktır bu millete. Demek ki bu akılsız halkımız böyle yönetilmeyi seçti. Parmaklanmalara da alışacak. Dolarla mı maaş alıyorsunculara tapanlar düşünsün. Kurunun yanında yaşta yanıyor maalesef yapacak bir şey yok. 2023...
 5. B

  10400F ve 1660 Ti Sistem 6999 TL

  Kioxia'nın iyi olmadığını nereden çıkardınız? Toshiba üretimi olduğunu bilmiyor musunuz? Toplama kasada fiyatı düşük tutabilmek için Samsung EVO'lardan koymalarını beklemiyordunuz. Değil mi?
 6. B

  SSD fiyatları ne zaman düşer?

  SSD fiyatları gayet normal zaten. Herhalde TL'mizin kan kaybettiği zamanda dışarıdan gelen ürünlerin fiyatlarında düşüş beklemek hayalperestlikten başka bir şey olamaz.
 7. B

  Firmanın önerdiği modemi almak şart mı?

  Cennet ülkemde nerede en dandik malzeme var, kitle vatandaşa. Nereden bilecek? Vatandaş sokağıma internet geldi diye sevinsin. Elin gavuru uzaya gider biz onların 50 yıl gerisinden gideriz.
 8. B

  Virüs bittikten sonra ekonomi az da olsa düzelir mi?

  Dünya ekonomisi zamanla düzelir. Türkiye ekonomisi maalesef hayatını kaybetti. Defnedecek kimse çıkmıyor.
 9. B

  GPU arkasına termal macun taşması

  Yumuşak uçlu boya fırçasıyla ve kolonya ile temizleyebilirsiniz. Zararsızdır.
 10. B

  Bitcoin ETH yükselişi hakkında ne düşünüyorsunuz?

  1 sene sürmüyor bile 8-10 ayda kendini amorti ediyor. Ultra pahalı olan kartlar 1 seneden fazla sürüyor sadece.
 11. B

  Mining için ekran kartı önerisi

  GTX1080'lere bakabilirsin. Elinden geliyorsa pedleri değiştir, macunu yenile. Al sana gıcır. Her ne kadar eski nesillerden de olsa 5000 TL bandında 35-36 mh/s verebilen kart var mı başka bilmiyorum. ETH ne zaman biteceğini kimse kestiremiyor. Geçtiğimiz temmuzda ETH bitti, patlayacak diye...
 12. B

  i7-4600U sistem LoL kaldırır mı?

  Çift çekirdek U serisi i7 işlemcileri Intel neden üretiyor?
 13. B

  Dolar 9,62 TL

  Muhteşem ekönömi. Eserinle gurur duy Recep Bey.
 14. B

  PES 2013 için transfer yaması önerisi

  Transfer ve yamalar çalıştı (nedense GS kalecisi Muslera yedek, savunma oyuncusu kalede) fakat Türkçe spiker klasöründeki programdataya atılan fazladan isim seslendirmeleri isimli klasördeki dosyayı ilgili yere atınca oyun bozuluyor. Sanırım transfer yaması 6.00 ile uyumlu değil.
 15. B

  Opera iyi midir?

  Elin gavuru sizin gezdiğiniz siteleri alıp **** mi sokacak? Nedir bu güncellik, güvenlik aşkı? Hız ve stabilitesi olanlardan 1-2 tane seçip kullanacaksın. Bitti gitti. He her mokun altında buzağı ararsan kendi tarayıcını kendin yapacaksın karrrrrdeşim.
Yukarı