cabriolet1981 tarafından önerilen çözümler

 1. C

  Çözüldü İstemci listesinde yabancı cihaz

  Anladım hocam, bu aralar siber güvenlikle ilgileniyorum yardımcı olmaya çalışayım. Emin olmak için şöyle yapabilirsin. Evdeki cihazların tek tek ayarlarına girip MAC adreslerini not al. Sonra istemci listesindeki MAC adresleriyle karşılaştır. "Yetkilendirildi" yazmayan MAC adresi evdeki...
 2. C

  VMware Windows 8.1 kurulumda işletim sistemi bölümünde takılı kalıyor

  Başka bir Windows sürümüyle deneyin. Sorunsuz kuruluyorsa ISO'da sıkıntı vardır. Aynı sorun oluyorsa sanal makine kurulumunda sıkıntı olabilir.
 3. C

  Çözüldü Hyper-v sanal makineden virüs bulaşır mı?

  Sanal makineyi wifi bağladığında aynı zamanda ana makineyle de iletişime geçer. Virüs oradan yayılabilir. Ama şöyle yapabilirsin: - Sanal makineyi kurdun - wifi kartını sanal makineye external switch olarak bağladın ve sanala internet geldi. - indireceğin dosya her neyse onu indirdin ama...
 4. C

  Çözüldü R5 2600 VMware AMD-v hatası

  Sanallaştırmayı açman gerek. BIOS'da AMD-V diye bişey bulup Enable yapman lazım. HyperV Windows'un sanallaştırma işlevidir. Arkadaş VMware üzerinde Kali kuruyor.
 5. C

  Çözüldü Okul iş ve günlük kullanım için uzun ömürlü laptop tavsiyesi

  Asus Zenbook, Vivobook veya Dell Vostro'lara göz atın.
 6. C

  Çözüldü Windows 10 Güncelleme Yapamama sorunu

  Windows ve R tuşuna aynı anda bas. Açılan küçük pencereye services.msc yaz ve enter bas. windows update bul, çift tıkla,başlangıç tipini otomatik yap, restart at.
 7. C

  Çözüldü Windows'u ayrılmamış alana kurmak sorun yaşatır mı?

  SSD'yi bölmek istemiyorsanız herangi bişey yapmanıza gerek yok SSD'yi seçip kurulumu başlatın, HDD'i de arşiv olarak kullanırsınız.
 8. C

  Çözüldü Laptopu Muhafaza Etmek

  Bi çantaya koyun dursun bişey olmaz. Mutfak banyo gibi extra nemli yerlerde durmadığı sürece sorun olacağını sanmıyorum. Eğer pili sağlamsa bu süre boyunca pil ölmesin diye evdekilere söyleyin 15 günde bir pil yüzde 20'ye düşene kadar çalıştırıp sonra doldursunlar.
 9. C

  SSD'ye Windows Kurup Taşınabilir Olarak Taşımak

  Mümkündür. Windows To Go diye araştırın.
Yukarı