eenneess0 tarafından önerilen çözümler

 1. eenneess0

  Çözüldü FreeDOS sisteme Windows 10 kurarken sürücü yükle hatası

  BIOS'a girip SATA Mode'u bulup AHCI olarak değiştirin. Eğer zaten AHCI ise BIOS'tan UEFI yerine Legacy'i seçin sonrasında kaydedip yeniden BIOS'a girip UEFI'yi seçin.
 2. eenneess0

  Çözüldü macOS Monterey nedir?

  Evet macOS sürüm adı. Mojave, Sierra, Catalina gibi. Sizde şu an Big Sur kuruludur, size de güncelleme gelecek isterseniz güncellersiniz.
 3. eenneess0

  Çözüldü Sistem bootlanmıyor

  Tamam tekrar açılmazsa o zamanda bakın gözükmezse SSD'de sorun vardır. Gözüktüğü halde yine açılmıyorsa yine sorun vardır.
 4. eenneess0

  Çözüldü HP 15-RB013N ile Windows 11'e geçebilir mi?

  Bunu indirerek yükseltmeyi dener misiniz birde? https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows11
 5. eenneess0

  Çözüldü CSM kapalıyken Windows açılmıyor

  Hocam o zaman diskiniz MBR olarak biçimlendirilmiş bu yüzden Windows açılmıyor büyük ihtimal. Başka birinde de bu sorunu görmüştüm onunda diski MBR idi, ancak format atarak GPT olarak biçimlendirebilirsiniz. Diskinizin MBR mi GPT mi olduğunu kısaca Disk Yönetiminden öğrenebilirsiniz: Burada GPT...
 6. eenneess0

  Çözüldü CSM'yi kapatmak ne gibi sorunlar çıkarır?

  Ekran kartın UEFI'yi desteklemiyorsa (ya da başka bir cihaz) CSM'yi kapatamazsın, eğer kapatabilirsen ve bilgisayarın düzgün açılırsa sıkıntı yoktur.
 7. eenneess0

  Çözüldü Error: NO_SUCH_PARTITION hatası

  Eğer değilse Windows Boot Manager'i de seçemezsin bu yüzden dediklerimi yap. İlk olarak gelen ekrana "set" yaz sonrasında çıkan yazıda msdosX ve hdX, X yerine hangi numara yazıyorsa bu komudu ona göre gir "set boot=(hdX,msdosX)" sonrasında "set prefix=(hdX,msdosX)/boot/grub" bunu da yazdıktan...
 8. eenneess0

  Çözüldü Minecraft 1.16 üstü açılmıyor

  TLauncher kullanıyorsanız versionstan Forge'u seçmeyin manuel sitesinden kurup girin. Kullanmıyorsanız da manuel kurun Forge'u.
 9. eenneess0

  Çözüldü Android 9 telefonun Bluetooth versiyonu nasıl öğrenilir?

  Ben her zaman buradan indiriyorum ama güven vermediyse indirmeyin. Çıkmaz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ext.ui&hl=tr&gl=US Bu uygulamayla atabilirsiniz.
 10. eenneess0

  Çözüldü Windows 11 kurarken Linux ile grub nasıl silinir?

  Bilgisayarınız UEFI ise şu videodakileri takip ederek Linux ve grub'u silebilirsiniz: Sonrasında Windows 11'i kurarsınız.
 11. eenneess0

  Çözüldü POCO M3 telefon interneti çekmiyor

  Hocam aldığınızdan beri mi böyle, aldığınızdan beri böyle ise bir format atmayı deneyin ama düzelme garantisi yok. Sorun kronik olabilir başka kişilerde aynı şeyi yaşıyormuş. Son olarak düzelmezse garantiye gönderirsiniz.
 12. eenneess0

  Çözüldü Dual Boot Kubuntu disk yönetiminde gözükmüyor

  Windows disk yönetiminden silince grub kalıyor diye biliyorum. Ben denemiştim açılmamıştı bilgisayar, şu videoyla tamamen silmiştim. Ama bilgisayarın UEFI olması lazım diye biliyorum dikkat et.
Yukarı