Enes.K. tarafından gönderilen son içerik

 1. E

  Twitch Rust Drop ödülü gelmedi

  Rust | Twitch Drops Bu siteden girmeyi deneyebilir misin? Bende de bir zamanlar böyle problemler vardı. Sitede Twitch hesabını girdikten sonra 'eksik damlaları kontrol et' gibi bir yazı çıkması gerekli buna tıkla ve biraz daha bekle gelmezse Twitch ayarlarını gözden geçir.
 2. E

  Twitch Rust Drop ödülü gelmedi

  Twitch ayarlarından Steam hesabını bağladın mı ?
 3. E

  RX 5500 XT sistemde GPU Kullanımı %85-90

  O kullanımlar gayet normal o oyun için . Sunucudaki oyuncu sayısı , map büyüklüğü ve yapılar kullanımları etkiler . Tabi optimizasyon da burada önemli rol oynuyor . Rust her ne kadar ilk zamanlarına göre iyi olsada hala optimizasyonda sıkıntılar var . %85 altına düşmüyorsa bahsettiğiniz...
 4. E

  GTX 1050 Fortnite FPS düşmesi

  Neredeyse bende aynı sisteme sahiptim. Sorunun sunucu kaynaklı olma ihtimali var ama X5460 CPU bazlı oyunlarda ölüm döşeğine giriyor. X5460 ile 50-75 arası aldığım FPS, X3440 aldıktan sonra 90-130 değerlerine çıktı. Ama aşırı derecede drop olması normal değil. Oyun nereye kurulu , disk sağlık...
 5. E

  GTX 760 düşük FPS

  Aslında ilanları takip edip pazarlık yaparsanız uygun fiyata alabilirsiniz ama bulduğunuz anakartların OC desteğine bakmanızı öneririm , çok kötü OC olmayan anakartlarda karşınıza çıkabilir . Önerim H55 için Asus ve Gigabyte başka marka önermiyorum , en sorunsuz kullanabileceğiniz anakart olarak...
 6. E

  GTX 760 düşük FPS

  Denedim ama G41 anakartlar OC için çok iyi olmadığından dolayı 3.40Ghz üstüne çıkamadım . Ekran kartı kullanımı yükselmiyordu bende sorunun işlemci kaynaklı olduğunu düşünüp anakart ve işlemciyi sattım . Ardından X3440 ve P7H55M LX anakart aldım ve işlemciyi 3.6 GHz çıkardım ve şuan çok rahat...
 7. E

  GTX 760 düşük FPS

  SSD'nin farkını bariz hissedebilirsiniz . Sata 2 de olsa tepki süreleri açılış hızları gerçekten iyi iş çıkartıyor .
 8. E

  GTX 760 düşük FPS

  5dk gibi bir sürede girebiliyorum , en fazla 6-7 dakikada giriyorum .
 9. E

  Windows 7 işlemci kullanımı

  2 çekirdekli bir işlemci için normal değerler bence , arkaplanda ki uygulamaları kontrol etmenizi öneririm . Windows Update çalışıyor olabilir çünkü güncelleme yaparken kaynak kullanımları artabilir . Takılma , donma olmuyorsa çok dert etmenize gerek yok .
 10. E

  Windows 7 işlemci kullanımı

  Sistem özelliklerinizi belirtir misiniz ?
 11. E

  TürkNet modem kurulumu sonrası Wi-Fi bağlanmama sorunu

  Kullanıcı hesabı ile giriş yapmayı denediniz mi? TurkNet size mesaj olarak kullanıcı adı ve şifresi göndermesi lazım. Bilgileri gireceğiniz kısım modeme göre değişir, bulmanız çok da zor olmaz. Ben de TurkNet kullanıyorum ve kurulumu böyle sağladım.
 12. E

  Rust geçmişte oynanan server gözükmüyor

  BattleMetrics adlı siteden en son hangi sunuculara girdiğini öğrenebilirsin . İsmini oyuncu arama kısmına yazıp bulman yeterlidir .
 13. E

  MSI GTX 750 Ti 500TL değer mi?

  Ben 1.5 ay önce Letgo'dan ASUS GTX 760 almıştım. GTX 750 Ti' dan daha güçlü 1050 ile neredeyse aynı güçte bir ekran kartıdır . 650TL fiyatı vardı pazarlıkla 500TL indirebilmiştim ve şu an kullanıyorum. Bence acele etme ve en iyisini bulmaya ve pazarlık etmeye uğraşmalısın .
 14. E

  GTX 760 düşük FPS

  Furmark testi yaptığımda 216 watt güç tüketiyordu ve kapanma olmuyordu . Yetmiyorsa değiştirmek zorunda kalacağım .
 15. E

  GTX 760 düşük FPS

  Ama internetteki testlere baktığımda 8 GB RAM kullanan kişiler arada drop yese de 60-70 FPS oynuyor. Neden bende böyle bir sorun var anlamış değilim.
Yukarı