Advertisement
 • Günlük itiraf serisi:

  Duygu Özaslan arşivim var, hatun çok çekici ve seksi geliyor. Elimde değil, attığı fotoğrafların çoğunu indirmiş bulunmaktayım. iCloud'unda olmayan çoğu fotoğrafa sahip olduğumu düşünüyorum. Teşekkürler.
  Samra'ya göre Cataleya, herkesin bildiği tarifsiz bir duygudur. Herkesin hayatında bir Cataleya vardır ve bu herkes için farklı bir anlam ifade eder. Cataleya, hayatta sonsuza kadar kalan ve yıl boyunca asla değişmeyecek tek sabittir. Herkes hayatının bir noktasında Cataleya ile tanışacak veya şimdiden tanışmıştır. Cataleya'nın güzel bir şey olup olmadığına kendiniz değil, kendisi karar verir.
  enes.wtp
  enes.wtp
  İdeal olarak, Cataleya sizin tek gerçek aşkınızdır, ancak çoğu zaman hayatınızı sonsuza kadar etkileyecek bir kişidir ve olumlu bir şekilde değil. Çoğu zaman Cataleya hayatta sana iyi gelmez ve ondan korkarsın çünkü hayatına devam edemezsin ve sürekli ona takılıp kalırsın. Cataleya'nın hayatta iyi bir etkisi olmadığını biliyorsun, ama ondan kaçamazsın ve bu her zaman bir kalp ve zihin savaşıdır.
  enes.wtp
  enes.wtp
  Hayatta mutluluğu tekrar bulmak için Cataleya'yı başka biriyle değiştirmeye çalışsanız bile, Cataleya her zaman önce gelir ve bu nedenle değiştirilemez. Cataleya insanları hasta ediyor ve bunu durdurmak mümkün değil. Yıllar boyunca sürüp gidecek ve hayatta her zaman peşinizi bırakmayacak en büyük acılardan birini yaşatıyor. Cataleya'ya güveniyorsun ve tüm hayatını onun peşinden şekillendiriyorsun.
  daha az goster.
  enes.wtp
  enes.wtp
  ...
  Biliyorsun beni işte 11 senedir. Okula bile anca seni görmek için geliyordum. Annem bile sana çok teşekkürü olmuştur, "O olmasa okula gitmeyeceksin bilmiyoruz sanki, sağ olsun o da geliyor da sen öyle gidiyorsun" gibi gibi. Liseye geçtik, şimdi durumlara bak. Okulundan sevgilin var, görüşüyorsun, konuşuyorsun. Benim esamem okunmaz hayatında artık. Arkadaşlarımı ilk defa kıskanıyorum, aynı okuldasınız diye.

  Güzel gözlü, güzel kadın şarkılarım sana.

  Buraya atılan tüm şarkılar, sözler, kelimeler sana. Biliyorsun bunu ya, keşke okusan buraları. Hala en değerli hazinem olduğuna bi kanıt olurdu bari. Böyle iki yabancıyız. Sadece "merhaba, merhaba" gibi sanıyorlar bizi, saçlarımı okşayıp kollarında uyuduğumu değil ki.

  Gözü ela, içi siyahtı ve masmaviydi nefesi...

  Parçalar bu kadar ağır olmamalı, kaldırılmalı bence. Bu kadar içten olmamalı, suç bu.

  Ve de evimiz lale dolsun.
  Önümüzde şelale olsun.
  • Beğen
  İfadeler: Umut Nas
  enes.wtp
  enes.wtp
  Şelaleden kasıt olarak Manavgat Şelalesi kabul edilebilir ancak ben yine de evinizin önünden geçen ırmağa tavım. Irmağın kokusu ve esintisi kadar rahatlatıcı, etkileyiciydin.

  Kahraman olmak istedim yokken kendime faydam bile .
  Hiç terk edemedim ki seni ben,
  Yeni birini bulayım.
  enes.wtp
  enes.wtp
  En sevdiğim müzisyenin, müzisyen diyorum çünkü gerçekten öyle ancak konumuz bu değil. Neyse müzisyenin Stabil olduğunu çok iyi biliyor kendisi. Ve ne yazık ki 25 Nisan annemin, 26 Nisan sen ve Stabil'in doğum günü. Nisan ayının önemini birçok kez anlattım sana ama yine elde kalan sensiz bi Nisan ayı. Teşekkürler yani ya, sağ ol cidden.
  gordonumSu
  gordonumSu
  Anlamıyorlar be hocam bazen bazı şeyleri anlamıyorlar. Belkide anlamak istemiyorlar o apayrı bir konu.
  Her gün hatırladım adını
  Herkesten bi’ şeyler alırım
  Aldım içeri tanımadığım birini
  Dokunup dedim ona kadınım

  Ondan sonra kimseye kadınım diyemeyeceğim veya birini alır mıyım hayatıma bilmiyorum.

  O kadar hikaye, o kadar anlam, o kadar ben, biz yatıyor ki içerisinde. Saatlerce gözlerinin içine bakıp uyusam da bu şarkının etkisini yaşayamam herhalde. Çok başkasın, başkaydın, başkasısın...
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
Yukarı