erwl tarafından gönderilen son içerik

 1. erwl

  İnternet sağlayıcı firma önerisi

  Sizin kodunuzu kullanıp üyelik almam konusunda ne düşünürsünüz? Hem yardımıcı olduğunuz için size hem de katılım için bana indirimli fiyat vermeleri açısından kodunuzu alabilir miyim?
 2. erwl

  İnternet sağlayıcı firma önerisi

  Destek ve hızlı geri dönüşünüz için teşekkür ederim.
 3. erwl

  İnternet sağlayıcı firma önerisi

  Onu nereden öğrenebilirim? Hangisinin iyi hizmet verdiğini ve uyguna olduğunu?
 4. erwl

  İnternet sağlayıcı firma önerisi

  Kablonet'e olan üyeliğimi birkaç sebepten ötürü sonlandırma kararı almış bulunmaktayım. Netspeed ve Millenicom sağlayıcısını keşfettim bu araştırma esnasında. Siz hangi firmayı önerirsiniz? Ayrıca bu iki sağlayıcı arasında hangisini tercih etmemi önerirsiniz? Üniversiteye başladım ve derslerimin...
 5. erwl

  i5-7200U laptopa oyun önerisi

  Üniversiteye başladım ve artık günümü derslerle geçireceğim ama oyun sevdamdan vazgeçmek istemiyorum. Bilgisayar için; kısır olmayan, eğlenceli, 7/24 başında durulması gerekmeyen ama oturunca da sürdürülebilen bir oyun tavsiyesi istiyorum sizden. Bilgisayarımın özellikleri dosyada göründüğü gibidir.
 6. erwl

  Kulak üstü uygun fiyatlı kaliteli kulaklık önerisi

  Eğer daha kaliteli olur ve daha uzun ömürlü gider diyorsanız 600 lira civarı bütçe ayarlamaya çalışırım. Bluetooth benim için 2. plan önceliğim ses kalitesi ve ömrü.
 7. erwl

  Kulak üstü uygun fiyatlı kaliteli kulaklık önerisi

  Üniversiteye geçtiğimi için maddi durumum çok iyi değil ve kullandığım kulaklıklar da teker teker işlevini yitiriyor. En verim aldığım kulaklıkların kulak üstü olanlar olduğuna karar verdim. Uygun fiyatlı kulak üstü kulaklık önerir misiniz? Bluetooth olup olmaması fark etmiyor.
 8. erwl

  Lenovo Ideapad 310 için hangi batarya alınmalı?

  Yaklaşık 5 yıldır kullanmış olduğum Lenovo Ideapad 310 modelli bilgisayarımın bataryasının şişmiş olduğunu tespit ettim bu sabah itibarıyla fakat hangi hangi batarya modelinin benim bilgisayarıma uygun olduğunu bilmiyorum. Satın alma konusunda yardımcı olabilir misiniz rica etsem?
 9. erwl

  Bilgisayarın yavaşlığını SSD çözer mi?

  Bilgisayardan anlayan bir aile yakınımıza gösterdiğimde bana 120 GB SSD almamı önerdi. Aynı bilgisayara sahip başka bir kullanıcı bunu yaparak çözüme ulaşmış. Bilgisayarı 4-5 yıl önce almıştım ve şu an tek sıkıntısı çok donuyor. Başka arkadaşım sorun RAM'lerde olabilir dedi. Sizce SSD ile...
Yukarı