HappySher

Profil mesajları Son etkinlik Mesajlar Hakkında Mesaj bölümleri

 • Bu arada ev yeni tutuldu. Sadece altyapımı sorgulayıp paketlere göz attım. İleriki haftalarda durum daha netleşir ama bir şey değişeceğini sanmıyorum.
  Yeni bir şehre taşındım. Hâliyle yeni eve de taşınmış oldum. Artık evimde fiber var. Benim gibi gariban bir anadolu çocuğu için muazzam bir şey bu.

  Ama altyapımdan yararlanmak için aylık aşağı yukarı 180 TL ödemeliyim. Ve bunu yapabileceğimi düşünmüyorum. Taahhüt devam ettiği için de yeni ISS'e geçemiyorum ayrıca. Varlık içinde yokluktayım yani. Garibanın yüzü hiç güler mi?
  Rehberle beraber bittik. Artık foruma bir faydam dokundu diyebilirim.
  @hadwiger yaklaşık üç tane daha seçenek ekledim. Bunlardan önemli olan birini @ApRa, rehberinde anlatmış. Geriye kalanlar içinse ayrıyeten konu açmayı gerek duymuyorum. Sizin rehberin altına yazsam daha mantıklı olur. Zaten fazlaca etkileşim almış bir rehber, insanlar rahatlıkla görür.
  Siz siz olun, rehber yapmadan önce iyice foruma bakın. Mod rehberini yazmaktan sıkılıp masaüstü özelleştirme rehberi yapayım dedim. Yazdıklarımın çoğunun rehberini; @ApRa ve @hadwiger zaten yapmış. Boşa giden 2 saatimle kaldım, tekrar mod rehberime dönüyorum...
  Hâlâ The Witcher 3 modluyorum. 100'e yaklaştı mod sayısı. Bir kere işin içine girince çıkamıyorsun 😀. Ama bugün, yarın bitireceğim artık.
  Hazırladığım rehberin de yarıya yakını bitmişti ama bitirmem daha da uzayacak bu gidişle. Güzel bir rehber geliyor benden söylemesi.
  Ve sonunda bitti. İrili ufaklı 70 mod. Aşağı resim koymak isterdim ama 4 MB'tan büyükler. Ve bu saatte sıkıştırma ile uğraşmak istemiyorum. Açacağım konuda paylaşırım.
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…

Yeni konular

Yukarı