HTugraG tarafından gönderilen son içerik

 1. H

  Windows 10'da cızırtılar

  Beni pek rahatsız etmiyor, bir şey yapmasam başka bir parçayı bozar mı?
 2. H

  Windows 10'da cızırtılar

  Merhaba, AMD Ryzen 5 2600X-işlemci INNO3D 2060-ekran kartı. 480GB SSD. 16 GB RAM. MSI B450M PRO VDH-anakart Sistemim bu şekilde. Sistem ile mi ilgili bilmiyorum ama yine de yazdım. Soruna gelecek olursak, kasanın ön kulaklık girişini kullandığım zaman ses %100 de olsa %0 da olsa arka planda...
 3. H

  Ryzen 5 2600X RTX 2060 Sistem Uyumlu mu?

  Yanlış anladınız beni. toplamadım orada hazır sistem vardı sadece anakart ve işlemci yükseltmesi yaptım ve ayrıca klavye,monitör ekledim. Aquarius 5A-RTX KARNE | Game Garaj Bu sistem.
 4. H

  Ryzen 5 2600X RTX 2060 Sistem Uyumlu mu?

  Ben sipariş verdikten birkaç saat sonra bitti.
 5. H

  Ryzen 5 2600X RTX 2060 Sistem Uyumlu mu?

  Pek fazla değildir yani tahminen. İnno3D'nin soğutmasını pek bilmediğim için.
 6. H

  Ryzen 5 2600X RTX 2060 Sistem Uyumlu mu?

  Kendim eklemedim ve çıkaramadım. Kendi otomatik vardı. Peki, yazın işlemci ve ekran kartı maksimum ne kadar ısınır acaba?
 7. H

  Ryzen 5 2600X RTX 2060 Sistem Uyumlu mu?

  Sistemim bu şekilde, kronik sıkıntılı, uyumsuz parça yok büyük ihtimalle ama yine de danışmak istedim. Malum, piyasada ekran kartı kalmayınca hazır sisteme yönelmek zorunda kaldım ve hem sıvı soğutmalı, hem uygun fiyatlı olduğu için buna yöneldim. Dediğim gibi görüşlerinizi merak ediyorum...
 8. H

  Kasa önerisi

  Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için, iyi günler dilerim.
 9. H

  Kasa önerisi

  Son bir sorum daha olacaktı. Önerilen Dark Flash kasa ile önerdiğiniz Zalman kasa arasından hangisi daha kalitelidir? Ayrıca dediğiniz kombinasyon için 3*12cm fanlar öne tam oturur değil mi?
 10. H

  Kasa önerisi

  Peki bahsettiğiniz işlemi bu kasaya yapsam:DarkFlash Aquarius-Mesh RGB Mid Tower Kasa PSU YOK - PttAVM.com - Güvenli Alışverişin Merkezi Çoğu yerde Zalman N5 MF öneriliyor. Sonuçta kaliteli bir marka ama fiyatı neden o kadar ucuz kafama takıldı doğrusu.
 11. H

  Kasa önerisi

  Evet, belirtmemişim haklısınız ama RGB fan olmasını isterim sonuçta sistem toplama işi sık yapabileceğim bir iş değil. Peki, sizin kullandığınız veya tanık olduğunuz bir kasa mı?
 12. H

  Kasa önerisi

  Kasa bana gayet güzel geldi. Peki hava akışı, soğutma, kalite yönünden nasıldır?
 13. H

  Kasa önerisi

  Öncelikle merhaba, Yakın bir zamanda sistem toplayacağım için bir kasaya ihtiyacım olacak. PSU dahil olmasına gerek yok Zalman PSU takmayı düşünüyorum. Uzun vadede bana sıkıntı yaratmasını da istemediğim için gerek soğutma, gerek kalite açısından uygun kasa tavsiyelerinizi bekliyorum.
 14. H

  RTX 3060 için işlemci ve monitör tavsiyesi

  1080P benim için yeterli diye düşünüyorum.
 15. H

  1080P oyunculuk için uzun vadeli sistem önerisi

  Evet, monitör+klavye+kulaklık da dahil o bütçe. FPS oyunları tercihimdir ama arada hikaye tarzı oyunlar da oynuyorum. Bir şeye kızmadım neden kızayım, herkesin düşüncesi benim için değerli.
Yukarı