ibrahiiimkara tarafından gönderilen son içerik

 1. I

  LoL'de hangi şampiyonu önerirsiniz?

  Yeni başlamadım plat1 ligindeydim yedek hesap kasacağım. Nasus ilk seviyelerde biraz kırılgan bundan dolayı almasam daha iyi olacak gibi. Özellikle jaxı ben de istiyorum.
 2. I

  LoL'de hangi şampiyonu önerirsiniz?

  Şu an metada olanları araştırdım. Camille, Darius, Fiora, Nasus, Wukong, Jax. Buradan 3 tane şampiyon seçseniz hangileri olurdu? 3 tanesini mainleyeceğim.
 3. I

  Matlab ödevi

  İyi akşamlar arkadaşlar. Böyle bir matlab ödevi verildi ancak işin içinden çıkamadık. Daha önceki ödevler matris işlemleri, maliyet hesapları gibi basit şeylerdi. Ancak şu an garip geldi. Daha önce hiç function kullanmamıştık. Matlabdan anlayıp yardımcı olabilecek var mı?
 4. I

  En Sağlam Dosya Depolama Siteleri Hangileridir?

  Yazdığım kodları arşiv olarak saklayacağım 2-3 tane site gerekiyor. Google Drive'de depoluyorum. Bunun yanında 2-3 tane daha böyle sağlam site önerir misiniz?
 5. I

  C++ kodları nerede saklanır?

  Ben de böyle düşünmüştüm. Google drive gibi siteler mantıklı bence. Her örnekte farklı bir kod dosyası açıyorum. Normal bir upload sitesi olabilir sanırım kod sitesine gerek yok gibi. Şimdi bakacağım siteye çok teşekkür ediyorum.
 6. I

  C++ kodları nerede saklanır?

  Ben google drive gibi bir şey düşünmüştüm ama bu dediğiniz siteye bakacağım şimdi. Tam olarak nedir?
 7. I

  C++ kodları nerede saklanır?

  Arkadaşlar Udemy adlı siteden C++ kursu satın aldım. Kurstaki tüm kodları programda yazarak her kodun mantığını anlayarak ilerliyorum. İlk başta bu kodları deftere de yazayım diye düşündüm. Çünkü ara ara tekrar ederken kolay olur diye deftere yazacaktım. Ancak bunun beni yavaşlattığını gördüm...
 8. I

  CS:GO vs. LoL

  Ne oynasak artık bıktık resmen. Ya kanser kitle ya hile var oyunlarda.
 9. I

  CS:GO vs. LoL

  Siz nasıl bir yol izlemek istiyorsunuz? Sanki artık böyle hitap eden bir online oyun kalmamış gibi hissediyorum. Ya hile ya kanser kitle.
 10. I

  CS:GO vs. LoL

  LoL Türkiye sunucusunda elmasım, West sunucusunda altınım. CS:GO'da Dmg'yim. LoL'ü kanser kitleden dolayı bıraktım çünkü iki sunucuda da kanser kitle mevcut. CS:GO'yu daha çok hile sebebiyle bıraktım. Artık sanki zevk alamıyorum hiçbir oyundan. Siz olsanız yine de hangisini oynardınız?
 11. I

  Kanser etmeyen oyun önerisi

  Arkadaşlar uzun süre CS:GO ve LoL oynadım. Ancak CS:GO'yu hileler yüzünden bıraktım. LoL'ü ise kanser kitle yüzünden bıraktım. Sizden isteğim Online olacak şekilde kanser kitlesi olmayan akşamları girip 1-2 saat kafa dağıtabileceğim bir oyun olması. Ancak dediğim gibi Online önerirseniz...
 12. I

  Oyun Bağımlısı Yakın Arkadaşı Bırakmak

  Dersler konusu mantıklı çok teşekkür ederim olabilir gibi.
 13. I

  Oyun Bağımlısı Yakın Arkadaşı Bırakmak

  Kazanmaktan aşırı zevk alıyor. Bu yüzden bağımlı bence. Ama bana göre oyunda challenger bile olsak neye yarayacak kafasındayım. Bu yüzden zaman kaybı olarak görüyorum. Ama oyuna başlayalım dediğim için şimdi de bırak dersem oynatmış gibi olacağım çocuğu.
 14. I

  Oyun Bağımlısı Yakın Arkadaşı Bırakmak

  Arkadaşımı ben oyuna başlatmıştım beraber oynarız gel diye. 18 yaşında günde 7-8 saat LoL oynuyor. Ben sıkılıyorum bu yüzden az oynuyorum yani 1 saat falan. Oyunu bırakmak istiyorum. Ancak arkadaşımı oyuna ben başlattığım için çocuğu oynatmış gibi olmamak için hadi oyunu bırakalım da...
 15. I

  Elektrik elektronik mühendisi hangi programlama dilini öğrenmeli?

  Çok teşekkür ediyorum. Bence de C, C++ ve C# ile başlamalıyım. Zaten okulda gördüğümüz için altyapımız bir hayli var.
Yukarı