ibrahimlulq tarafından gönderilen son içerik

 1. I

  ASUS Prime A320M-K anakart için RAM tavsiyesi

  HyperX değil de başka bir markanın 16 GB'ını alsam sorun çıkarır mı?
 2. I

  ASUS Prime A320M-K anakart için RAM tavsiyesi

  Son zamanlarda RAM'im yetersiz kalmaya başladı. Malum indirimler varken 8 GB veya 16 GB RAM almak istiyorum. Bana RAM önerebilir misiniz? Ayrıca alacağım RAM'in yine HyperX olması gerekiyor mu? Fiyatının ucuz olursa sevinirim. Sistem özellikleri: ASUS GTX1050 Ti, R5 1500X, ASUS Prime A320M-K...
 3. I

  Intel Xeon X3470 için uyumlu anakart

  Gigabyte b450m s2h R5 1600af 8gb 3000mhz ram 1 tb hdd Gtx 1660 süper 6gb 650w psu Kasa Hepsi 3500tl ediyor. Fiyatı azaltmak veya sistemin iyileşebileceği öneriniz var mı?
 4. I

  Intel Xeon X3470 için uyumlu anakart

  Sistemi henüz dizmedim. Bu işlemciyi nasıl fark etmedim? Bir sürü konu açılmış. Teşekkürler. Tekrar yardıma ihtiyacım olursa size yazarım.
 5. I

  Intel Xeon X3470 için uyumlu anakart

  Xeon X3470 işlemci için bir anakart arıyorum. Overclock yapmayı planlıyorum, anakart önerilerine açığım. Bir de çok fazla ısınıyormuş. Resimdeki gibi bir kule soğutucu yeterli mi? Benzer fiyat bandında başka soğutucu önerilerine açığım.
 6. I

  Banggood'dan Grafik Tablet Alma

  Banggood'dan grafik tablet alacağım. Fotoğrafını ekliyorum. Ancak bir sorum olacak. Kargo seçerken vergiler dahil seçeneğini gördüm. Bu şekilde sipariş edersem, Türkiye'de herhangi bir vergi öder miyim? Bir de birkaç yerde okudum Yurtiçi kargo getiriyor diyor, doğru mudur? Son olarak şubeden...
 7. I

  Windows 10 Note 10 Slim nasıl?

  Technopat'da bir konuda da okudum. Normal Windows'a göre daha performanslıymış. Oyun oynamak için sizce mantıklı mıdır ve en güncel sürümünün linkini verebilecek var mı?
 8. I

  Black Friday 200 TL SSD önerisi

  Black Friday veya Trendyol indiriminde 200 TL veya altı SSD önerisi istiyorum. M.2 veya normal arasındaki fark nedir? Teşekkürler.
 9. I

  Samsung Gear S2 Classic 2. el alınır mı?

  425 TL'ye buldum faturalı. Turkcell'den alınmış. Alınır mı sizce veya daha uygun fiyata satan var mı? Deri kayışı yok ama orijinal metal kayışları var. Çizik falan yok.
 10. I

  İnstagram fotoğraf, video olarak kaydoluyor

  Dün başıma gelen olayda Instagram'da fotoğraf çektikten sonra kaydedince, video olarak kaydediyor. Ayarları kurcaladık ama bulamadık. Başına gelen varsa yazabilir mi? Teşekkürler.
 11. I

  Satılık 1.5 Yıllık Steam Hesabı

  Steam hesabımı ihtiyaçtan dolayı satıyorum. İzmir içi olursa daha iyi olur. 850 TL düşünüyorum. SteamCalculator - How much is your Steam account worth?< Burdan oyunlara bakabilirsiniz. Teşekkürler.
 12. I

  1 liralık ürüne 7 lira vergi kesildi

  İade de etmeyeceğim. Almayacağım da kalsın PTT de.
 13. I

  1 liralık ürüne 7 lira vergi kesildi

  Gelen ürünü almasam sıkıntı çıkar mı?
 14. I

  1 liralık ürüne 7 lira vergi kesildi

  Daha o 22 dolar olayı varken sipariş etmiştim.
 15. I

  1 liralık ürüne 7 lira vergi kesildi

  Öyle yapsam bir şey olur mu?
Yukarı