Kalsto tarafından gönderilen son içerik

 1. Kalsto

  Sınıftakiler canımı sıkıyor

  Anadolu Lisesinde okuduğum için özel okul hocaları hakkında pek fikrim yok doğrusu. Yine de bir veliniz konuşsa, ufak bir uyarı da olsa yaparlar diye düşünüyorum. Eğer akıllanmazlarsa siz onların altında ezilmeyerek durumu çözmeye çalışacaksınız.
 2. Kalsto

  Sınıftakiler canımı sıkıyor

  Anlıyorum hocam. Rehberlik öğretmenine falan gitmeyi denediniz mi? Korku evi hikayesinde bir hocanızın çok fazla takmadığını belirtmişsiniz. Başka hocalara şikayette bulunmayı deneyin.
 3. Kalsto

  Sınıftakiler canımı sıkıyor

  Ben direkt sinirden "dövün gitsin" demişim fakat disiplin cezasıyla falan karşılaşma durumunuz var. Haklı durumdayken haksız duruma düşmemeye çalışın. En iyisi şu, size laf attıkları zaman siz de onlara karşılık verin. Kaçıncı sınıfsınız bu arada? Lise falansa harbiden çocukmuş sınıf arkadaşlarınız.
 4. Kalsto

  Edebiyattan 52 aldım

  Lise böyledir hocam, bir anda düşüş yaşayabilirsiniz. Moralinizi ve çalışma azminizi kaybetmemeniz yeterli, altından kalkamayacağınız bir yük değil.
 5. Kalsto

  Sınıftakiler canımı sıkıyor

  Şimdi anladım hocam hikayeyi. Saçma insanlar işte, birilerini ezmeyi komik ve havalı zanneden tipler bunlar. İlk mesajımda da dediğim gibi, kendinizi ezdirmeyin bu veletlere.
 6. Kalsto

  Sınıf tekrarı yapmak saçma mı?

  Sizin için hayatınızın en kötü yılı olur muhtemelen. Notlarınız kötü değilse boş yere sınıf tekrarı yapmayın. Sırf bulunduğunuz liseyi seviyorsunuz diye hayatınızdan 1 yıl çalmayın.
 7. Kalsto

  Sınıftakiler canımı sıkıyor

  Korku Evi hikayesini tam anlayamadım fakat diğerleri için yorum yapmam gerekirse, size kibar davranmayan kişilere kibar davranmayın. Sizin bir şey yapmadığınızı gördükleri zaman, daha da üstünüze geleceklerdir inanın. Ya aralarından bir tanesini sağlam döveceksiniz ki hepsi sesinizin...
 8. Kalsto

  Steam hesabıma benden başka birisi girmiş olabilir mi?

  Among Us'ın kartları oyuna birkaç gün önce eklendi. Oyunu bir süre oynamış olan oyunculara otomatikmen kartlar düştü. Korkulacak bir şey yok yani kısaca.
 9. Kalsto

  Hediye Counter-Strike: Source Deneme Kuponu

  Sorun yok hocam, sizi çekilişe eklemiştim. @Birkan şit Yarım saat içerisinde bana ulaşmadığınız için yedek talihliye veriyorum çekiliş ödülünü. @theumtkyd Hocam discord üzerinden arkadaşlık isteği attım, kabul eder misiniz? Nick'im IV. Baldwin.
 10. Kalsto

  Hediye Counter-Strike: Source Deneme Kuponu

  Hocam asıl talihlinin süresinin dolmasına 4 dakika kaldı, eğer cevap vermezse size discord üzerinden ulaşayım. Maalesef süreyi o kadar uzun tutamam, asıl talihli arkadaşa haksızlık olmaması açısından size de yarım saat süre tanımak zorundayım.
 11. Kalsto

  Instagram'daki sürekli çökme sorunu sizde de var mı?

  Bende de arada sırada çöküyor hocam, keşfet falan bir anda bozuluyor ve manzara fotoğraflarıyla doluyor. 1-2 gün instagram'a girmedim ve sorun çözülmüştü.
 12. Kalsto

  Hediye Counter-Strike: Source Deneme Kuponu

  Rica ederim hocam :).
 13. Kalsto

  Hediye Counter-Strike: Source Deneme Kuponu

  Bir kazanan talihli, bir de yedek talihli seçtim. @Birkan şit Hocam çekilişi kazandınız, eğer bana yarım saat içerisinde steam arkadaşlık kodunuzu atmazsanız, ödülü @theumtkyd Hocama vereceğim. Kontrol etmek isteyenler için link burada...
 14. Kalsto

  Hediye Counter-Strike: Source Deneme Kuponu

  Bu mesajdan sonra yazan arkadaşlar kabul edilmeyecektir. Çekilişi 2 dakika sonra açıklayacağım.
 15. Kalsto

  Hediye Counter-Strike: Source Deneme Kuponu

  Bedava versiyon veriliyor hocam.
Yukarı