Miakiru tarafından gönderilen son içerik

 1. Miakiru

  Kablonet yüksek ping

  Vodafone altyapı sorgulamayı bulamadım, Türk Telekom Hipernet kullanabileceğimi söylüyor. Kablonet'e göre de binada Fiber Altyapısı var.
 2. Miakiru

  Kablonet yüksek ping

  Ben de istemiyorum Kablonet kullanmayı lakin şöyle bir sorun var ki ailem televizyon da izliyor. Ve 100mbps internete 90 lira para veriyoruz. Çok artmadan televizyona da yayın sağlayacak bildiğiniz bir kampanya var mı?
 3. Miakiru

  Kablonet yüksek ping

  Selam birkaç aydır bu dertten müzdaribim. Saat gece 12'den önce başta LoL olmak üzere çoğu oyunda pingim olması gerekenden yüksek çıkıyor. Saat 12'den sonra değer olması gereken düşse de arada bir yine fırlıyor. İnanılmaz can sıkıcı bir durum, müşteri hizmetlerini arayıp söylemeden önce...
 4. Miakiru

  Herkes sistem fotoğrafini atsin

  Hocam klavyenizin markasi nedir?
 5. Miakiru

  Okullar kapanmalı mı?

  Kapatılmamasını söyleyenlerin çoğunun istediği eğitim değil de daha çok kendi zorlukla bitirdiği okulları gençlerin de o şekilde bitirmesi. Yarısının toplumu düşündüğü falan yok sadece ezilmesini istiyorlar anladığım kadarıyla öğrencinin. Üniversite 3 öğrencisi olarak söylüyorum ki uzaktan...
 6. Miakiru

  Kızla konuşma fırsatı nasıl yaratılır?

  Yaptığım yorumdan dolayı özür dilerim böyle bir şey demeye hakkım yok biraz kafam dağınıktı. Buna ek olarak yapabileceğin en olgunca ve en düzgün hareket açık bir şekilde söylemek olur. Zaten havalı ve belalı cool fuckboyl takılan erkeklerden hoşlanan bir kızla ilişkin olmasını isteyeceğini...
 7. Miakiru

  Android Auto APK Önerisi

  Merhaba arabaya bağlanmak için Android Auto APK'sı arıyorum. Telefonum Android 10 sürümünden eski olduğu için telefonun kendisinde yok ve Play Store'dan edinemiyorum. Bildiğiniz güvenilir bir site veya link varsa paylaşabilir misiniz?
 8. Miakiru

  Sevdiğim kız ve mesajı

  Kendine saygın varsa hayatından çıkartır tekrar da yüzüne bakmazsın. Veya uzun süreler peşinden koşar arada ümitlenip en sonunda da yine acılar içinde kızı hayatından silmek zorunda kalırsın. Bu durumdan mutlu ayrılma gibi bir şansın yok ve olmayacak. Optimist olmaya gerek yok.
 9. Miakiru

  Kızla konuşma fırsatı nasıl yaratılır?

  Gidip biriyle açık açık duygularını konuşmayı "ezikçe" bulan birisinin ikili ilişkilerde olması zaten mucize olur :D Umarım karşılık alamazsınız.
 10. Miakiru

  Kızla konuşma fırsatı nasıl yaratılır?

  Saçma sapan taktiklere gerek yok gidip yanına arkadaş çevresinde gelir misin bir şey konuşmak istiyorum diyeceksin sonra da anlatacaksın. İnan bana burada alacağın saçma taktiklere 3-5 sene sonra gülersin.
 11. Miakiru

  Metin 2'ye başlanır mı?

  Gayet de oynanır. Oynayacak hiçbir oyun kalmadıysa artık ve inanılmaz sıkılıyorsanız mis gibi de tercih edilir. 2004 yapımı bir oyundan nasıl grafikler bekleniyor da mide bulanıyor hiç anlamadım? Bir şekilde oynayacaksanız TR değil de bir PvP servere başlayın.
 12. Miakiru

  Türkler niye Allah tarafından övülmüş bir millettir?

  Buna inanan Hulk'a da inanıyordur.
 13. Miakiru

  Opel Corsa 2021 vs Hyundai I20 2021

  Evet izlemiştim bu videoyu. Şuan o kadar bıkkın bir haldeyim ki araba araştırmaktan, bayide ilk bulduğum arabayı alacağım sanırım.
 14. Miakiru

  Opel Corsa 2021 vs Hyundai I20 2021

  Açıkçası 208'in tasarımını beğenmediğimden dolayı Corsa'ya yöneldim en başında. Hala da Ultimate bir Corsa bulursam muhtemelen onu tercih ederim. i20 artık bir seçenek değil gözümde, yetersiz bir araba olduğunu düşünüyorum.
 15. Miakiru

  Opel Corsa 2021 vs Hyundai I20 2021

  Evet yarın soracağım onu da. Bu dsg şanzımanın Konya gibi bir şehirde sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum aslında sıkışık trafik nadir oluyor ve bir yerden bir yere gitmek için 60-70 km ortalama hızla 10-20 dakika seyahat ediyorsun. Çünkü o şanzımanı çıkarınca direk çok büyük bir yüzdeliği atmış...
Yukarı