Mr. Lucky tarafından gönderilen son içerik

 1. Mr. Lucky

  Alıcı GT 710

  Garantisi biten RX590 ekran kartım arızalandı. Sistemde HDMI cıkışı onboard olarak mevcut fakat, işlemci R5 1600 olduğu için görüntü alamıyorum. Sadece görüntü almak için arıyorum yani. Güncelleme Arkadaşın biriyle R7 240 konusunda anlaştık ve GET ile yollayacaktı. 3 yıl kullandığı kartı 150...
 2. Mr. Lucky

  Alıcı GT 710

  Aklımda bir fiyat yok. Sizin düşündüğünüz fiyat nedir?
 3. Mr. Lucky

  Alıcı GT 710

  Elinde GT710 ekran kartı olan arkadaşlar yazabilir. Teklif fiyatınızı falan yazabilirsiniz.
 4. Mr. Lucky

  Foxconn N15235 anakart için yükseltme tavsiyesi

  Sandisk 240GB uygun olur. Fazlasına gerek yok.
 5. Mr. Lucky

  Crucial 4 GB RAM ne kadar eder?

  150 TL uygun olur.
 6. Mr. Lucky

  20 metre Ethernet kablosu önerisi

  Kendim kullanıyorum. Çok kaliteli uzun ömürlü bir kablo.
 7. Mr. Lucky

  HDD'deki dosyalar nasıl kalıcı olarak silinir?

  Ben HDD Low Level Format öneriyorum. Kim uğrasır senin eski verilerinle? Zaten çok para etmiyorlar. Çok kritik dosyaların falan yoksa satabilirsiniz. Ben genelde plakayı zımparalayıp atıyorum.
 8. Mr. Lucky

  Casper Minibook 10 Windows sürümü tavsiyesi

  İkinci el sitelerinde falan o işlemci ve 1 GB, 2GB RAM'e sahip EBA ve Zoom uygulamaları uzaktan eğitim icin uygun adı altında fahiş fiyata satıyorlar. Onunla YouTube uzerinden 480P video izlemek bile insanı strese sokar. Minik ofis işleri icin kullanılabilir. Onun dışında günümüz icin kullanım...
 9. Mr. Lucky

  Casper Minibook 10 Windows sürümü tavsiyesi

  Windows 8.1 Home kurabilirsiniz. Windows 10 ve Windows 7'ye göre daha performanslı çalışır. 32 bit sürümler idealdir. Memnun kalmazsanız lubuntu kurmanızı tavsiye ederim.
 10. Mr. Lucky

  840TL'ye RX560 alınır mı?

  Alınır. Düşünmeden şimdi sipariş verebilirsiniz. İslemciniz için cok daha uygun. O islemciye RX 570 biraz darboğaz yapabiliyor.
 11. Mr. Lucky

  Abra A5 görüntü gelmiyor

  HDMI ile görüntü geldiyse şanslısınız. Ekran invertör veya edp kablosunda bir problem olabilir. Monster servis ile görüşmeniz daha iyi olur.
 12. Mr. Lucky

  GTX 750 Ti sistemin ederi nedir?

  Yakın çevrende ihtiyacı olan varsa, 1700 TL gibi bir fiyat iyi olur. Aksi taktirde bilgisayarcılar elemanlarına aldırıp bu sisteme 2-3 RGB fan ve Cbox monitör ekleyip zavallı insanlara 3500 TL'ye satacaklardır.
 13. Mr. Lucky

  LG G4 için şarj aleti ve batarya önerisi

  Batarya olarak bunu deneyebilirsin. Şarj aleti olarak birçok sarj aleti ile sarj edebilirsin sorun olmaz. Ama o telefon ömrünü doldurdu. Bir süre sonra yeni bir cihaz almanız, uzun vadede daha masrafsız olur.
 14. Mr. Lucky

  Seagate Barracuda 1TB alınır mı?

  Toshiba P300 tavsiye ederim.
Yukarı