mustafacandan tarafından gönderilen son içerik

 1. mustafacandan

  Hearts of Iron IV "Bu modun tanımlayıcı dosyası eksik" hatası

  Merhabalar, ben Hearts of Iron IV'e mod yükledim. Modu etkinleştirmek istediğimde etkinleştiremedim ve modun yanında kırmızı üçgende bu modun tanımlayıcı dosyası eksik yazıyordum. Bunu nasıl düzeltebilirim?
 2. mustafacandan

  Empire: Total War küçük ülkelerle oynayabildiğimiz mod tavsiyesi

  Arkadaşlar ben Empire Total Warda küçük ülkelerle oynamak istiyorum kaliteli bir modla böyle bir mod var mı varsa lütfen söyler misiniz?
 3. mustafacandan

  HOI4 için yapacağım mod hakkında telif hakkı ihlali endişelerim

  Kanka sen bilirsin ama güzel bir konu seçmişsin ilginç bir konu umarım ileride bu sorunları halledip hayalini kurduğun modu yaparsın.
 4. mustafacandan

  HOI 4 için müzik önerisi

  Sabaton harika dinlemeni öneririm bayağı güzel şarkıları hatta HOI 4'te bu grubun şarkıları için DLC var ama YouTube'den dinleyebilirsin harika şarkıları var bu grubun metalik hem de.
 5. mustafacandan

  HOI4 için yapacağım mod hakkında telif hakkı ihlali endişelerim

  Kanka bence bir sorun olmaz o kadar kişi mod yapıyor gidipte izin aldıklarını zannetmiyorum zaten para kazanmak için yapmıyorsun ama tabii araştırmakta fayda var bir de modunu merak ettim nasıl bir mod yapacaktın.
 6. mustafacandan

  World Conqueror 4, 1939 Yılındaki Almanya ve Rusya Savaşı Doğru mu?

  Kanka bu oyunu ben çok oynadım zaten tarihe uygun bir oyun değil barış ya da başka ülkeye savaş açamıyorsun sadece II. Dünya savaşında savaşmamış devletlere savaş ilan edebiliyorsun.
 7. mustafacandan

  MX110 laptop Battlefield 1'i kaldırır mı?

  Merhabalar, ben Steam'den EA Play alacağım ama en çok da Battlefield 1 için alacağım. Sizce sistemim oyunu oynatır mı? İşlemci: Intel(r) Core(tm) i5-7200u CPU @ 2.50GHz 2.70GHz. Takılı RAM: 8 GB. Sistem türü: X64 tabanlı işlemci. Ekran kartı: NVIDIA GeForce MX110. PC ismi: HP 15-DA0059NT.
 8. mustafacandan

  Swat 4 critical error sorunu?

  Arkadaşlar swat 4'ü yükledim fakat bu hatayı alıyorum oyun orijinal değil Steam'deki paramla alacaktım fakat Steam'de yoktu oyun.
 9. mustafacandan

  Bilgisayar açılırken "HP Battery Alert" yazısı çıktı

  Değiştireceğim zaten sadece hemen değiştiremem çünkü daha yeni bilgisayara RAM taktırdım babama gidipte yine dersem baba arkadaşın bilgisayarıma bakabilir mi diye kızar artık haklı olarak.
 10. mustafacandan

  Bilgisayar açılırken "HP Battery Alert" yazısı çıktı

  Hemen düzeltmem gereken bir sorun değil değil mi?
 11. mustafacandan

  HOI4 en iyi tank template

  burada spg rehberi var bence çok işine yarar
 12. mustafacandan

  Bilgisayar açılırken "HP Battery Alert" yazısı çıktı

  Merhabalar bilgisayarım uyku modundaydı bilgisayarı açtığım gibi kilitleniyor yazısı çıkıp kapandı daha sonra bilgisayarın açma tuşuna bastım resimdeki yazı çıktı.
 13. mustafacandan

  Attack on titan dizisi nerede yayınlanıyor?

  Merhaba arkadaşlar, ben attack on titan izlemek istiyorum. Tabii bunu korsansız yapmak istiyorum, nerede yayınlandığını söyler misiniz? Netflix'te var mı?
 14. mustafacandan

  İndirmeye başladığım anda internete bağlı olan bütün cihazlarda internet gidiyor

  Yeni internete geçtim fakat internetten en ufak bir şey indiği an bütün internete bağlı cihazların interneti gidiyor, yardım edersiniz umarım?
Yukarı