özgün deniz tarafından gönderilen son içerik

 1. özgün deniz

  8 GB gözüken 16 GB RAM'ler söküp takınca görüntü gitti

  Tek tek takıp denedi mi? Tüm slot ve RAM kombinasyonları ile.
 2. özgün deniz

  Tulpar T5 V20.3 nasıldır?

  Tulpar T7 V22 aşırı ısınıyor neredeyse 90 derece altına düşmüyor CPU, GPU da keza öyle 85 derece altına düşmüyor. Sorun ısınma ve soğutma yetersizliği. Aşağı yukarı benzer oldukları için bir fikir oluşturabilir.
 3. özgün deniz

  bayraksepeti.com.tr güvenilir mi?

  Dolandırıcılık yapacak olsam böyle bir site açıp ortaokul terk dayıların yaptığı yazım yanlışlarını yapmam muhtemelen. Dolandırıcılık yapacak olsam bayrak da satmam muhtemelen. Telefon satarım, saat satarım.
 4. özgün deniz

  bayraksepeti.com.tr güvenilir mi?

  5 TL olan ürünü 145 TL'ye tamamlamak için 29 tane almak gerek ki satıcı 29 tane diye seçenek koymamış. 150 lira verip 30 tane ucuz kumaş bayrak alıyorsun. Fiyat gayet normal.
 5. özgün deniz

  bayraksepeti.com.tr güvenilir mi?

  Site sıradan bir baskıcının internet sitem de olsun diyerek 500 liraya yaptırdığı bir site muhtemelen. Ki fiyatlar gayet normal. Neresi scam anlamadım?
 6. özgün deniz

  bayraksepeti.com.tr güvenilir mi?

  Scam gibi duran fiyatlar toptan fiyatlar. Satıcının güvenilir olduğuna inanıyorum ancak site için aynı şeyi söyleyemem. Tek kullanımlık sanal kart ile sıkıntı çıkmaz bence.
 7. özgün deniz

  Yazılım ve oyun ihtiyacını MacBook Pro M1 ne kadar karşılar?

  Yazacaklarım Düşük Grafikler için CS:GO ortalama 55-60 FPS alırsınız droplar vs oluşabilir. Güncelleme geldikçe FPS düşecektir. LoL 80 FPS üstü oynarsınız. Valorant Mac'te yok. Vanguard yok çünkü. Football Manager'ı rahat oynarsınız. (Harici indirmeler gerekiyor.) Oyun dışı performansı...
 8. özgün deniz

  EBA bilgilerimi güncelle yok

  E Kurs'tan güncelleyebilirsin EBA ile uğraşma.
 9. özgün deniz

  Spotify aynı şarkıları veriyor

  Like listesine alın.
 10. özgün deniz

  "Kariyer adam" güvenilir mi?

  Kimliğin orijinalini görmeden kimlik fotokopisi ile hiçbir şey yapılamaz. Kariyer Adam hakkında bir fikrim yok ama fotokopi konusu yanlış. Fotokopi orijinali yerine geçmez geçirmek suçtur. Eğer böyle bir durum söz konusu olsaydı PDF olarak verirlerdi kimliklerimizi. Kariyer Adam konusu da ancak...
 11. özgün deniz

  45 GB internet ile ne yapılır?

  Ayda 1TB harcıyorum bana göre bir şey yapılmaz.
 12. özgün deniz

  Valorant'ta FPS sınırı olmayınca kasma hissi

  V-Sync açmadan FPS sabitleyin. Bu hissi yaşamadığınız son FPS değerine kadar yükseltme yapın.
 13. özgün deniz

  Minecraft faction ve skyblock sunucu önerisi

  Arkadaşlar eskiden çok oynardım ve özledim bu "kasılma" hissini. Ancak şöyle bir sorun var eski oynadığım sunucularda faction ve Skyblock'a değişik değişik şeyler gelmiş ve bir tık p2W olmuş oyun. Skyblock'a minyon, büyülü asa vs. gelmiş. Bana bu oyunların klasiklerinin bulunduğu ve topluluğunun...
 14. özgün deniz

  Minecraft Auto Click Makro ban

  Yok ben sana bir şey demiyorum. Eğer script tarafından ban yendi ise o script hata yapmaz. 6-7-10-12 CPS fark etmez kick olması için CPS'in sabit kalması gerek. Çünkü hiçbir insan aynı CPS ile birkaç saniye devam edemez. Eğer bu bir otoban ise farklı kişi tarafından yenmiş olabilir.
 15. özgün deniz

  Minecraft Auto Click Makro ban

  O scriptten bizzat yazmış biri olarak söylüyorum yanlış kick atması imkansız. Düzenli olarak sabit CPS vuruşlarını kickler. Hiçbir insan evladı aynı CPS'i bırak 3sn 1sn bile tutturamaz.
Yukarı