• @esek sipasi ban yemeyelim diye buraya geçtim. Tahminimce oradaki toxic kitleden olabilirsin. Oradaki herkes düzelmiş sanırsam. İsimlerini de hatırlanmamak için vermiyorlar. Bende hatırlamıyorum zaten. Ama o gifteki Anakinin küçüklüğünü hala hatırlıyorum.
  @MuratTheFounder Model D'nin kablolu halini kullanıyordum eskiden. Sonrasında abimle takaslamıştım para + G402'ye.

  Bugün tekrar denedim cihazı. Ele oturmasında hiçbir sorun yok ancak Claw tutuş için daha rahat olur. Switchleri çok hafif. Dokunulduğu anda basıyor. İyi oldu aslında benim için. LoL oynarken sürekli basmam gerekiyor, fazla kuvvet uygulamamak iyi ancak denildiği gibi ses olarak değil de his olarak tıklamadan önce bir gıcırdama var. Üzerine basmadan koyunca hareket ediyor hafif switchler. Bana fazla problem yaşatmaz muhtemelen. Şu an tek korkum gecikme süresi fazla olması. En kötü kablolu kullanırım.

  Yardımınız için teşekkür ederim.
  MuratTheFounder
  MuratTheFounder
  Rica ederim güle güle kullan dost bir sorun yaşamazsın umarım.
  Ozzy Osbourne
  Ozzy Osbourne
  Kabloluda olan o gıcırdama gitmiş, basış hissi çok daha iyi ancak Lol oynarken benim işime yarar mı bilmiyorum. Malzeme kalitesi de saydam olan modellere göre daha iyi. Beğendim ben açıkçası. Gecikme de olmaz inşallah.
  Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
  Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
  Cihaz gelince Epomaker TH80 Pro'nun güzel bir incelemesini yayınlayacağım. Deli gibi Merak ediyorum cihazı.
  • Beğen
  İfadeler: Lisser
  P R O F O U N D
  P R O F O U N D
  Geldi mi hocam? Geldiyse umarım memnun kalmışsınızdır. Cihazı öneren kişi olarak iyi haber bekliyorum sizden. İsterseniz incelemenize de yardım edebilirim.
  @ImDominatingU Hocam selamlar. Gamakay MK61 alacağım ancak zam gelmiş ürüne sanırsam. Doğru mudur? Türkiye direkt postayı seçiyorum. Girmem gereken bir kupon kodu mu var?
  I
  ImDominatingU
  Selam hocam, size önerim AliExpress'ten almanızdır daha ucuz ama evet, Türkiye Direkt Posta. Kupon Varsa tekrar yazarım buraya bakayım bir.
  I
  ImDominatingU
  Benim hesapta var ama nereden aldım bulamadım hocam. Birkaç gün önce keşke alacak olsaydınız, 1160TL'ye geliyordu.
  Ozzy Osbourne
  Ozzy Osbourne
  Evet, bayram sabahı uyumamıştım. Baktığımda 1200 veya 1000 lira gibi birşeydi. Bir yeniledim 1500 TL gördüm. Aliexpress de vergilerle yaklaşık aynı fiyata denk geliyor yine. Banggood iyi bir kupon veriyor sanırsam ilk kullanıcılarına ona bakacağım. Hayırlı günler.
  @Ege Hanedar Bugün Vatan'da 2 yanyana Victus'u direkt karşılaştırdım. Herşey olarak aynılar ancak birinin klavyeye dokununca ekran gerçekten sallanıyor ancak diğeri sallanmıyor. Garip bir durum.
  • İnanılmaz
  İfadeler: Ege Hanedar
  Adanakebab
  Adanakebab
  Hocam merhaba. Siz 1 yıl önce dell marka laptobunuzda problem yaşamıştınız. Şu anki durum nedir merak ettim doğrusu.
  Ozzy Osbourne
  Ozzy Osbourne
  Cihazı sattım. Konuyu okuyorsanız iyi anlamaya bakın. Dağınık yazdığım için yanlış anlaşılmalar olmuş.
  Adanakebab
  Adanakebab
  Şimdiden hayırlı olsun hocam. Güzel günlerde kullanırsınız inşallah.
  Ölen kuşumu hatırladım. Ne zorluklar çekmişti. Oyuncağına ayağını dolayıp ayağını kendi gagası ile koparmıştı. Daha sonra da depresyona girmişti. Her gün ilginerek düzeltmiştim o durumu ancak Fransız tüy hastalığına yakalandı maalesef. Karın bölgesindeki tüyler gün geçtikçe gidiyordu. Öldüğü gün hissetmiştim öleceğini. Çok üzmüştü beni. O günden beri hiçbir hayvana bakmadım. Sadece 1 tane kuşum oldu ona da 2 hafta bakıp sahibine teslim ettim. Özledim 🥲
  Screenshot_20230413-215726_Instagram~2.png
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
Geri
Yukarı