shutupyigit tarafından gönderilen son içerik

 1. shutupyigit

  Hiç takip edildiniz mi?

  Çok saçma bir şekilde yaşandı okula gidiyorum sabah vakti arkamda ama çok yakınımda ayak sesleri duydum gölgesi de önüme düşüyordu kapşonum kapalıydı birden arkamı dönüp bakmaya cesaret edemedim çünkü çok yakınımdaydı. Ben de adımlarımı hızlandırıp okul kalabalığına karıştım. Sınıfa gidince...
 2. shutupyigit

  İdol aldığınız kişi kim?

  ''Aslanlar kendilerini insanlarla karşılaştırmazlar'' bu sözü çok güzel açıklıyor bence. Ego dediğin böyle olmalı :)
 3. shutupyigit

  İdol aldığınız kişi kim?

  Elon Musk. Hayır adam şu an çoğu küçük kişinin küçük gördüğü Afrika'dan dünyanın en zengin insanı olmaya zirveye oynadı. Çalışarak. 21. yüzyılın en iyi idolüdür bence.
 4. shutupyigit

  Çözüldü Instagram'da akış yenilenemedi hatası

  Facebook ve ona bağlı olan Instagram, Whatsapp çöktü korkmayın size özel değil. Yeni yapılacak açıklamaları görenler buraya atarsa iyi olur herkes hemen görür.
 5. shutupyigit

  Sahte N11 sitesi var mı?

  Forumda neden random yasak? Buna güzel giderdi.
 6. shutupyigit

  200TL kulaklık önerisi

  Değişik bir bakış açısı.
 7. shutupyigit

  200TL kulaklık önerisi

  Rampage, Gamepower gibi marka basan üreticilere bulaşılmaması gerektiğini düşünüyorum çoğu ürünleri kalitesiz o yüzden üzgün attım.
 8. shutupyigit

  Youtube kaliteli videolar atıyorum ama abonem artmıyor

  Afedersiniz ama yaptığınız içeriklerden YT'de sayısız örnekleri var ya özgün ya da diğer işlerin önüne geçmesi lazım ki kalitesi olsun. Sizde ikisi de yok nasıl abonenin artmasını bekliyorsunuz? Muhtemelen kanalınız kimseye önerilmiyor bile.
 9. shutupyigit

  Okul ne için vardır?

  Okul iyidir güzeldir ama seni seçeceğin mesleğe hazırlamak yerine genel kültür adı altında tonla gereksiz bilgi de öğretiliyor. Bir şeyleri eleştirmek için ortalamamızın 50 olmasına gerek yok. 9 yıldır en düşük ortalamam 96 oldu ama hiçbir işime yaramıyor. Sanatla, sporla uğraşmak isteyen...
 10. shutupyigit

  PUBG Mobile vs Steam PUBG

  İkisi de rezil ama illa birini seçeceksek Steam'ı seçerdim. PUBGM silah bulup adam öldürme dışında tamamen farklı bir oyun oldu Steam versiyonundan. Firavunmuş, gorilmiş oyunu rezil ettiler 2 yıl önce oynuyordum ne güzel şimdi o da zevk vermiyor.
 11. shutupyigit

  İnfinix Note 8 PUBGM 120 FPS

  Şimdi internetten baktım 90FPS dediğim gibi. Ayrıca mümkün değil o değerleri almanız.
 12. shutupyigit

  İnfinix Note 8 PUBGM 120 FPS

  60Hz ekranıyla, G80 işlemcisiyle 120FPS almasının imkanı yok ayrıca PUBGM en fazla 90FPS destekliyor diye biliyorum. Yani gösterge tamamen yanlış.
 13. shutupyigit

  A51 alınır mı?

  1 sene için değmez 3600TL vermeye. A51, A32'den ucuz ve sıfır bir telefonun 1 sene içinde kasma yapması çok zor bir şey eğer gerçekten kısa kullanmak istiyorsanız alabilirsiniz.
 14. shutupyigit

  Realme 8S ve 8I 9 Eylül'de tanıtılacak

  8S değil de 8i'yi beğendim. Buna gelirsek daha 8 gelmedi bunlar gelirse de baya gecikecek gibi duruyor.
 15. shutupyigit

  5000₺ maksimum bütçeye hangi telefonu seçersiniz?

  Kamerada da şarjda da sizi üzmez ama şarjda üzmemesi için SnapDragon olan modeli alın. Exynos alırsan hem ısınır hem batarya su gibi biter.
Yukarı