SiNaN83 tarafından gönderilen son içerik

 1. S

  Tüketici Hakem Heyetine Başvuru

  Sana verilen servis raporuyla şikayetini yapabilirsin (Rapor, kanıt olarak gerekli.). Tabii şikayet edeceğin yer ASUS değil, sana raporu veren yetkili servis olacak.
 2. S

  Tüketici Hakem Heyetine Başvuru

  Yanlış yol izlemişsin. İlk olarak Vatan Bilgisayar'a götürmen gerekiyor onlar senin adına yetkili servise gönderiyor ve genellikle değişim onaylanıyor. ASUS coil whine konusunda müşterisini mağdur etmeyen bir marka ben bu şekilde birkaç kez değişim yaptım. Eğer servisten olumsuz bir cevap...
 3. S

  Çift monitör FPS düşürür mü?

  Burada okuduklarım şaka mı? Ekran kartı takılı iken nasıl Anakart'daki onboard monitör çıkışı üzerinden görüntü alabileceksin?
 4. S

  Coil whine zamanla azalabilir mi?

  Bende RTX 2070 Super var ilk aldığım zamanlar cw azdı aradan yaklaşık 1 yıl geçti ve artık bildiğin ekran kartı ötmeye başladı. İlk zamanlar netten biraz araştırma yapmıştım zamanla kullandıkça cw azalıyor deniyordu bende tam tersi oldu.
 5. S

  Microsoft Edge silinmiyor

  Onu biliyorum zaten benim demek istediğim bunun haricinde beta olanının yüklenmesi. 1 hafta önce format atmıştım dün nasıl olduysa beta olanı yüklendi ( Microsoft Edge BETA ) Görseldeki gibi
 6. S

  Microsoft Edge silinmiyor

  Bende temiz kurulum yaptım ama nasıl nereden geldi bilmiyorum.
 7. S

  Microsoft Edge silinmiyor

  Bugün Bende'de durduk yere Microsoft Edge BETA yüklendi nereden nasıl yüklendi bilmiyorum Microsoft Store'da bakıyorum orada gözükmüyor, Windows Update güncelleme geçmişine bakıyorum orada'da yok aynı durumu yaşayan var mı?
 8. S

  Rampage Redsky kasanın üstüne fan takmak sıcaklıkları etkiler mi?

  Sen o zaman kasanın bütün fanlarını havayı içeri verecek şekilde ayarla her taraftan içeri soğuk hava versin! Alttan giriş varsa dedim zaten yoksa da fark etmez öndekiler havayı içeri verecek üsttekiler dışarı.
 9. S

  Rampage Redsky kasanın üstüne fan takmak sıcaklıkları etkiler mi?

  Kasa içerisinde oluşan sıcak hava yukarı doğru ilerler kasa üzerine takılacak fanlar içeri doğru havayı verecek olursa kasa içerisinin daha fazla ısınmasına neden olur bu yüzden üste takacağın fanların havayı dışarı vermesi lazım. Örnek olması açısından kasanın alt kısmında fan takılacak yeri...
 10. S

  Çözüldü Epic Games GTA V nasıl Steam'de oynanıyor gibi gözükür?

  Ben sana yalancısın demedim sen anlamak istediğin gibi anladın. Oyunun hile koruması olup olmaması konumuz değil. Ben kendi deneyimimi anlattım.
 11. S

  Çözüldü Epic Games GTA V nasıl Steam'de oynanıyor gibi gözükür?

  Ben aynısını "Cyberpunk 2077" için denedim oyunun kısayolunu steam'e ekledim ve oyundayken arkadaşıma sordum ne gözüküyor diye verdiği cevap "Cyberpunk 2077" oynuyorsun dedi yani oyunun ismi gözüküyor.
 12. S

  GTA 5 oynarken hiçbir hata vermeden oyundan atıyor

  Bu sorunu Online'da yaşıyorsanız oyundaki hileli biri size crash atıyor olabilir sürekli bu sorunu yaşıyorsanız yine bu hileli kişi size kafayı takmış olabilir.
 13. S

  Hiç bir şeyden yoruldunuz mu?

  Çocukken daha huzurlu daha mutluyduk küçüktük ama hayallerimiz büyüktü nereden bilecektik büyüdükçe dertlerin sıkıntılarında büyüyeceğini biz büyüdükçe hayallerimiz küçüldü hatta yok oldu yerini geçim sıkıntısı aldı keşke hep çocuk kalabilseydik.
 14. S

  Modem üzerindeki İnternet ışığı sönüyor

  Malesef burda kablonet yok.
 15. S

  Modem üzerindeki İnternet ışığı sönüyor

  Çözseler keşke ama çözemiyorlar Türknet'te bukadar kopma yaşamıyordum pişman oldum Türk Telekom'a döndüğüme.
Yukarı