superturk tarafından gönderilen son içerik

 1. S

  PC'de aynı anda birden fazla oyun açmak zararlı mı?

  Selam dostlar. Ekran kartım 1660 Super. Bir yandan arkadaşlarla Ark oynarken bir yandan da football Manager oynamak istiyorum. Aynı anda iki oyunu açsam bilgisayarıma zarar verir mi?
 2. S

  12'ler için okul zorunlu mu?

  Selam dostlar. Bildiğiniz gibi son açıklamayla beraber 2-3-4-8 ve 12. sınıflar yüz yüze eğitime geçiyor. Fakat zorunlu değil. Ben 12'yim ve uzaktan devam etmek istiyorum. Bunun için okuldan kağıt falan imzalamamız gerekiyor mu?
 3. S

  Uzaktan eğitimde hangi sınıfı izleyeceğim?

  Arkadaşlar bu yıl 12'ye geçtim. Malum 18 Eylül'e kadar uzaktan telafi eğitimi yapılıyor. Ben bu takvimde 11 telafi mi yoksa 12 telafi mi izleyeceğim?
 4. S

  Honor Watch Magic alınır mı?

  Selam arkadaşlar. AMOLED ekranlı bir akıllı saat bakıyorum. A101'de Honor Watch magic buldum 650 TL'ye. A101'den alınır mı? Kullanan var mı ya da AMOLED ekranlı saat önerisi olan varsa yardımcı olur musunuz? https://www.a101.com.tr/elektronik/honor-watch-magic-akilli-saat-siyah/
 5. S

  CPU stok fanının hızı nasıl ayarlanır?

  Evet, anakartım B450M S2H. BIOS'tan nasıl ayarlayabilirim, video falan var mı?
 6. S

  CPU stok fanının hızı nasıl ayarlanır?

  Merhaba arkadaşlar. R3 3100 stok fan kullanıyorum. Sanırım otomatikte hız dengeleme sorunu gibi bir şey var. Fan sesi dışında arkadan sürekli yükselip alçalan vız gibi ses geliyor. BIOS'tan veya başka programdan fan hızını ayarlayabilir miyim? Ses başka yerden geliyor diyen olursa diye CPU...
 7. S

  RX 580 2X8 RAM vs 1650S 8 GB RAM

  Teknobiyotik'te Galax 1650 Süper 1400 lira civarıydı incehesaptan 2x8 3000mhz xpg ram 650 lira civarına denk geliyor. İkisini 2000 civarına rahat bulursun.
 8. S

  Papara Kart alınır mı?

  Müşteri hizmetlerine yaş sınırını sordum. Aldığım cevap : Değerli Kullanıcımız, Papara'da 13 yaş ve üzeri tüm bireyler hesap oluşturarak, Papara kart kullanımı sağlayabilmektedir. Saygılarımızla.
 9. S

  Papara Kart alınır mı?

  Tosla kullanıyorsunuz sanırım. Memnun musunuz veya daha önce papara kullandınız mı hiç? 50.000 tl yani sanırım öyle mi? Onun dışında black kart çıkarabiliyorum yani şuan
 10. S

  Papara Kart alınır mı?

  Hesap onaylama için yaş sınırı yok. Az önce kimlik ile onayladım. Sadece kart almadım daha. Black kartta sınır olduğuna emin misiniz? Tosla kullanıyorsunuz sanırım. Memnun musunuz veya daha önce papara kullandınız mı hiç?
 11. S

  Papara Kart alınır mı?

  Emin misiniz? Nasıl çıkardınız? Direk uygulama üzerinden başvuru mu yaptınız?
 12. S

  Papara Kart alınır mı?

  17 yaşındayım. 6 ay sonrasında 18 olacağım. Yaş sınırı vesaire yok sanırım değilmi?
 13. S

  Papara Kart alınır mı?

  Papara Black almıyor diye okudum sanki? Aylık ücret alınıyor mu alınıyorsa kaç lira?
 14. S

  Papara Kart alınır mı?

  Selam dostlar. Yaklaşık 2 yıldır ininal Kart kullanıyorum. Para yüklerken ücret alması ve aylık ücret alması sıkıcı bir hal aldı. Papara'ya geçmeyi düşünüyorum. Kullanan var mı nasıl bir kart?
 15. S

  500-600 TL civarına OLED-AMOLED ekranlı akıllı saat önerisi

  Ekran LTPS olarak gözüküyor
Yukarı