TBTURK tarafından gönderilen son içerik

 1. TBTURK

  Monster Pusat Gamepad Alıcı ile bağlanmıyor

  @Legendd hocamın dediği gibi back ve start tuşlarına bir süre basılı tutunca modu değiştiriyordu kullanma kılavuzuna bakarak deneyin bir de. Baktınız olmuyor iade edersiniz Steam dışı oyunlarda sorun çıkartması bence kullanma olasılığını çok düşürür.
 2. TBTURK

  Monster Pusat Gamepad Alıcı ile bağlanmıyor

  YouTube'da bir videonun yorumlarında birisi bir süre kablolu kullandıktan sonra Wireless alıcısı ile bağlamış bir sorun olmamış daha sonra. Sizde bir süre kablolu kullanıp daha sonra Wireless alıcısı ile denerseniz belki sorun ortadan kalkabilir. Herkes bağlantı sorunlarından şikayetçi bu...
 3. TBTURK

  Orijinal için CoD MW2 Campaign Remastered Türkçe yama var mı?

  TG Yama da vardı hocam 2 hafta önce oradan oynayıp bitirmiştim.
 4. TBTURK

  50-75MB arası hızda ve 13-15 ping internetle Boosteroid kullanılır mı?

  13-15 ping çok yüksek bir ping değeri mi sizce hocam?
 5. TBTURK

  Redmi Note 9 sürekli yeniden başlıyor

  Redmi Note 9 cihazların kronik sorunu bu galiba. Benim de başıma gelmişti servise göndermiştim. Telefonu bir şekilde sıfırlarsanız düzeliyormuş galiba.
 6. TBTURK

  Samsung S20FE nasıldır?

  Onu bilmiyorum hocam sosyal medyada hiç paylaşım yapmam kamera kalitesi güzel ama.
 7. TBTURK

  Samsung S20FE nasıldır?

  S20FE güzel cihaz. Yaklaşık 3 gündür kullanıyorum ilk izlenimlerime göre bir eksisi yok şu an. Bu arada Android 13 henüz almadı benim cihazım 25 Kasım'da gelecek diyordu Webtekno.
 8. TBTURK

  AliExpress'ten alınan ürünün gümrük vergisi ne kadar olur?

  Hocam şimdi siz deyince fark ettim ödeme ekranına geçince vergi yazıyor orada. Bir arkadaşım için hediye olarak küpe alacaktım 5TL vergi yazıyor sadece. Çok düşük gibi geldi bana bu vergi ücreti mesela bunu sipariş etsem ekstra bir vergi öder miyim? 5TL vergi saçma derecede düşük geldi çünkü.
 9. TBTURK

  Samsung S21'e neden Android 13 gelmiyor?

  S20FE de hâlâ yok hocam. Bende yok yani.
 10. TBTURK

  PC ile uyumlu gamepad önerisi

  680TL bu ne olduğu belirsiz çakma kola vermektense F710 veya temiz ikinci el GameSir marka bir şey almak daha mantıklı. İkinci el güvenli gelmiyorsa en mantıklı tercih F710.
 11. TBTURK

  Çözüldü Muhabbet kuşumun gözü yaralı mı?

  Ne oldu hocam herhangi bir gelişme var mı?
 12. TBTURK

  Aylık ne kadar harçlık veya maaş alıyorsunuz?

  Aylık 3700TL bir gelirim var.
 13. TBTURK

  700 TL Gamepad önerisi

  8Bitdo'yu daha önce duymadım bilmiyorum umarım memnun kalırsınız. Şu an verdiğiniz linkte 1.220TL gözüküyor uygun fiyata almışsınız. F710'un kalitesi cidden tartışılmaz ama ergonomik bir cihaz değil bence. Ben Xbox tuş dizilimine alışkın olduğum için PS tuş dizilimi elimi yoruyor. 8Bitdo'dan...
 14. TBTURK

  Steam'deki CoD oyunlarına nasıl Türkçe yama kurulur?

  Kendiniz denediniz mi hocam daha önce duymamıştım bunu. Sürüm düşürme gibi bir şey yapılıyordu GTA San Andreas için CoD oyunları içinde yapılıyorsa yama ile uyumlu sürüme göre ayarlayabilirsiniz belki.
 15. TBTURK

  900TL klavye önerisi

  İlk mesajda arkadaşın attığı linkte XPG Summoner 1000TL şu an. Mavi Switch senin için sorun olmayacaksa kaliteli bir klavyedir. Beyaz istediğim için bir süre önce furylevel Y1 almıştım bunada bakabilirsiniz. Şahsen memnunum ama XPG Summoner'dan daha kaliteli olduğunu düşünmüyorum.
Yukarı