Tersten Dinle tarafından gönderilen son içerik

 1. Tersten Dinle

  Başınıza Gelen En Tehlikeli Olay Ne?

  Arkadaşımın bisikletini ödünç almıştım yeni bisiklete binmeyi öğrendim o zamanlar hız yaptim yokuş aşağı, sonra yokuş bitiminde sola doğru döndüğümde gelen arabanın altına kayarak girdim bisikletin jantı yamuldu benim ayağım ezildi çocukluk anısı kaldı.
 2. Tersten Dinle

  Bütün sınıf bana kötü davranıyor

  Herkes güzel cevaplar vermiş ama sen her seferinde git hocana müdüre ve müdür yardımcılarına söyle adına ispiyoncu korkak derler ama sana bir şey yapamazlar bir süre sonra umarım iyi olur senin için okulun ve son olarak anne babana söyle onlar sana yardım eder utanma annen ve babandan söyle...
 3. Tersten Dinle

  100 TL RGB klavye önerisi

  Rainbow klavye vardır RGB 100 TL'ye çok zor ama belki 2.el bulunabilir Letgo veya dolap uygulamasından çevrenizdeki ilanlara bakın.
 4. Tersten Dinle

  Okul idaresi PCR testi olmamı istiyor

  Umarım pozitif çıkmaz.
 5. Tersten Dinle

  5000 TL oyun ve grafik bilgisayarı önerisi

  Arkadaşım sadece kasa monitör dahil değil 5000 TL'ye oyun ve grafik bilgisayarı istiyor. Fakat toplama olmayacak, İncehesap gibi sitelerde satılan hazır sistemlerden istiyor. Hangisini önerirsiniz link bırakırsanız iyi olur. (toplama önermeyin lütfen hazır sistem sadece)
 6. Tersten Dinle

  Windows 8.1 ses algılamıyor

  İyi forumlar sadece ses driverı kurmayı unutmuşum en baştan temiz kurulum yaptım USB ile sonra ses driverı kurdum sorun çözüldü konu kapanmıştır.
 7. Tersten Dinle

  Okula ilk gün gidilmezse ne olur?

  İyi sohbet geçer.
 8. Tersten Dinle

  En sevdiğiniz rapçi kim?

  Galiba yeni albümünü dinlemedin.
 9. Tersten Dinle

  Ev elektriği öldürür mü?

  Bir şey değil bilgilenin istedim.
 10. Tersten Dinle

  Ev elektriği öldürür mü?

  Yanılıyorsun her prizde 220 Volt vardır bunlarda aşağı yukarı oynama olabilir fakat 380 Volt olmaz eğer özel hat yoksa genellikle özel hat mutfakta olur fırın buzdolabı ve diğer şeyler için ama genellikle 220 Volt.
 11. Tersten Dinle

  Ekmek 2 TL olmuş

  Siz kaç TL'ye alıyordunuz ki biz 1 seneye yakındır 2 TL'ye alıyoruz.
 12. Tersten Dinle

  Nasıl erken uyurum?

  Deneyin, güzel oluyor. Her ay düzenli yapılması gereken bir şey zaten.
 13. Tersten Dinle

  Okula ilk gün gidilmezse ne olur?

  Hiç sorun olmaz korkma ilk hafta yeni yeni tanıycaksın ha bir de sıra mevzusu var büyük ihtimal duvar kenarında orta kısımlarda bir sırada yer bulucaksınız orada arkadaş edinirsiniz.(gittiğiniz gün hangi sırada oturduğunuzu yazarmısın tahminim doğru çıkıcakmı)
 14. Tersten Dinle

  Nasıl erken uyurum?

  Sıcak su ile duş al. Beni rahatlatıyor, uykum geliyor hemen ya da 1 gün yatmayın hiç, sonra saat kaçta yatıyorsanız yatın. Spor yapıp kendini yor, basit çözümler bunlar. Bir de nevresim, yastık veya ne varsa yatakta yeni temiz bir şeyle değiştirin. Yatağa girme isteğiniz olur.
 15. Tersten Dinle

  Okula ilk gün gidilmezse ne olur?

  İlk gün herkes birisini tanıycak sosyalleşcek kitaplar dağıtılıyordu gidip müdür yardımcısının kapısına gidip istiyceksin ders programı verilcek bazı hocalar özel olarak bir şeyler istiyor başka aklıma gelmedi ama pek kötü etkilemez ben ilk gün balık gibi sırada oturup kalmıştım ilk dersler.
Yukarı