tugradesu tarafından gönderilen son içerik

 1. tugradesu

  Supercell ID mail göndermiyor

  Merhaba, bir cihazda Supercell ID ile Brawl Stars hesabıma girmeye çalıştım fakat doğrulama kodu için mail gelmedi. Spam klasörüne de düşmedi, doğru maili kontrol ettim, tekrar tekrar mail gönderilmesi için iptal edip tekrar mailimi yazdım fakat tık yok. Ve doğru maili yazdığımdan eminim. Not...
 2. tugradesu

  iPhone 6 dokunmatiği/ekranı bozuldu

  Anladım, teşekkürler herkese.
 3. tugradesu

  iPhone 6 dokunmatiği/ekranı bozuldu

  Anladım, teşekkür ederim. Sizden sonra mesaj atan arkadaş 400 TL gözden çıkması lazım yazmış. Doğru mudur? Parayı ona göre konuşucam.
 4. tugradesu

  iPhone 6 dokunmatiği/ekranı bozuldu

  Tamiri kaç para tutar? Ve o kabloların bir adı var mı?
 5. tugradesu

  iPhone 6 dokunmatiği/ekranı bozuldu

  Pek bilgim yok, fakat neyi bozduğumu da bilmek istiyorum. Hem evde tamir edilebiliyorsa, video varsa güzel olur. Kendim değil, başkasından yapmasını rica ederim. Bu arada ön kameranın orada ne var? Neden olmuş olabilir?
 6. tugradesu

  iPhone 6 dokunmatiği/ekranı bozuldu

  Arkadaşlar merhaba, elime iPhone 6 geçtiğini yazmıştım bir önceki konularda ve bir şey sormuştum. Bu gece arkadaşlar ile görüntülüdeyken telefonun ön kamerasına baskı yaptım ve bir an ekranın renkleri bozuldu, dokunmatiği gitti. Ekrana bastırdım falan düzeldi, fakat örneğin Spotify'i açınca...
 7. tugradesu

  iPhone etkin değil sorunu

  Telefonu babamdan aldım, babam şifresiz girdiğini söylemişti. Telefonu sıfırlatmış ve bana verdi, şu an böyle. O da şifre bilmiyor ben de.
 8. tugradesu

  iPhone etkin değil sorunu

  Arkadaşlar merhaba, elime bi' iPhone telefon geçti. Sıfırlanmış telefon işte, kurulum ekranı geliyor ve sonrasındaysa 6 haneli parola soruyor. Parolayı bilmiyorum, telefonu aç kapa yaptım ve ekranda iPhone etkin değil yazıyor. Nasıl düzelir?
 9. tugradesu

  Sinirlenince çıldıran, dönüşen anime önerisi

  Konuyu takipteyim.
 10. tugradesu

  2 GB RAM'li sistem CS:GO kaldırır mı?

  Merhaba, cevaplarınız için teşekkürler fakat bu konu eski.
 11. tugradesu

  Windows 11'i kurduktan sonra FPS düşüşü

  Sistem özellikleriniz neler? Windows 11 için yeterli mi?
 12. tugradesu

  Gerçek hayatta anime kızları gibi kızlar var mı?

  Sana forumdan ayrıl yazmamış, "adam akıllı cümle kurmaktan aciz kişiler umarım forumdan kaybolur" yazmış. Size forumdan ayrılın, forumu terkedin demiyor. "...bırakın şu iğrenç şeyleri..." yazan da sizsiniz, "Önce saygılı ol..." yazan da sizsiniz. Ne kadar mantıklı?
 13. tugradesu

  Güzel kızların gerçek niyeti para mı?

  Güzel olup para için çıkan kişiler olabilir, güzel kızların hepsi parası olan adama parası için aşık olmuyor. Konunun başlığına vereceğim cevap evet değil, fakat hayır da değil. İlk cümlemi cevap olarak alabilirsiniz. "...kıyafet seçer gibi erkeğin..." cümlenizeyse şunları yazmak istiyorum...
 14. tugradesu

  Para verdiğinize pişman olduğunuz oyun

  Habbo'ya 300 TL'den fazla yatırdım, parayı yatırdığıma değil yatırdığım parayla aldığım şeyden millete de verdiğim için pişmanım. Fakat parayı geri verseler şu an için hiç bir yere yatırmam, para biriktiririm.
Yukarı