UMuDo tarafından gönderilen son içerik

 1. UMuDo

  Rampage smx_r 90 alınır mı?

  Mouseumun bozulmasıyla ile birlikte yeni mouse ihtiyacı doğdu. Araştırmalarım sonucu bu mouse u buldum. F/P olmasıda beni cezbetti. Mouse özellikleri: PMW 3389(pixart) 1000HZ 1 ms. RAMPAGE SECTOR Bu fiyat bandında 250 TL maks olmak üzere önerilerinizi belirtebilirsiniz.
 2. UMuDo

  Rampage SMX-R90 alınır mı?

  Acaba ürünü aldınız mı? Aldıysanız biraz bahseder misiniz? Rahatlık vs.
 3. UMuDo

  HyperX Cloud 2 telefonda çalışmıyor

  Mikrofon takmadan çalışmaz çünkü dikkat ederseniz herhangi bir mikrofonsuz kulaklığın jak girişi ile mikrofonlu kulaklığın jak girişi farklıdır. Mikrofonsuzda 2 çizgi varken mikrofonluda 3 çizgi vardır. Cloud 2'de mikrofonlu kulaklık olduğu için mikrofon takılı olmadan telefonda çalışmaz. Umarım...
 4. UMuDo

  Yayın için Cloud Alpha S VS Logitech G Pro X

  Google'a soundloud. Com ve istediğin kulaklığın ismini yazıp aratırsan mikrofon testlerini dinleyibilirsin. Ben şöyle söyleyeyim G Pro X'in mikrofon kalitesi inanılmaz.
 5. UMuDo

  300-400 TL Mouse Önerisi

  hp omen reactor alın bence şu anki fiiyatını fazla fazla hakediyor.
 6. UMuDo

  Steam hesabım çalındı

  Arkadaşlar Steam hesabım bir skin sitesi tarafından çalındı. Nasıl olduysa direkt her şeyimi değiştirmişler. Eski konuları okudum. Bazı alım makbuzşarı sayesinde hesabımı geri alabilirmişim. Mailimde skin alım satımları ve birkaç oyun alım satımı makbuzu var. Hesabım bunlar sayesinde geri gelir...
 7. UMuDo

  500 TL- 7.1 ses kartlı oyuncu kulaklığı önerisi

  Merhaba. Özellikle CS:GO'da ses kasma ve info verme işimi görücek bir kulaklık arıyorum. 7.1 olması ve ses kartının dahili değil harici olarak kablo üzerinde olması ve USB girişli olması lazım. Önerilerinizi bekliyorum. Ayriyeten kendim araştırıp bulmuş olduğum kulaklık; Rampage R41 REACTOR
 8. UMuDo

  HP Omen Reactor Optical vs Razer Basilisk

  Merhaba hp omen reactor ü aldınız mı? Aldıysanız nasıl buldunuz?
 9. UMuDo

  HP Omen Reactor vs SS Rival 3

  Sorun çıkaracağını pek düşünmüyorum. Gamepower gibi bir marka öyle bir mekanizma yapsaydı bozulacağına emindik. Fakat omen piyasada sağlam bir marka. Uzun zaman sonra bile bozulacağını düşünmüyorum.
 10. UMuDo

  HP Omen Reactor vs SS Rival 3

  Elim cidden büyük. Bu yüzden omen reactor almayı düşünüyorum. Cidden ilk bakışımda bana "beni al" diyordu. Bence alınabilecek bir mouse. Zaten 2019'da en iyi 4. mouse seçilmişti.
 11. UMuDo

  HP Omen Reactor vs SS Rival 3

  merhaba Merhaba, Rival 3 ile deneyiminiz nasıl şu ana kadar?
 12. UMuDo

  HP 800 1KF76AA OMEN nasıldır?

  Aldınız mı acaba kulaklığı aldıysanız nasıl?
 13. UMuDo

  300 TL Gaming mouse önerisi

  Elim büyük. Tutuşum tam olarak belli değil ama avuç içi ve pençe diyebilirim. Gamepower Devour diye bir mouse buldum ve istediğim tüm özellikleri karşılıyor. Ayrıca modüler olması çok iyi. Hem kablolu hem kablosuz olması da çok iyi. Alınabilir mi?
 14. UMuDo

  300 TL Gaming mouse önerisi

  Uzun süredir bir Gaming mouse ihtiyacı duyuyorum. Almaya karar verdim fakat sensör önemli. Pixart 3389 ve 50G 1000 HZ bir mouse bakıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
 15. UMuDo

  Gamepower Devour nasıldır?

  Gamepower devour, pixart 3389 sensörünü kullanıyor. Bu sensörü HyperX PulseFire FPS Pro ve Razer deathradder Elite'te kullanmakta. Açıkçası kalitesininde çok fark edeciğini düşünmüyorum. 16000 DPI ve 50 g hızlanmasının ve diğer aynı sensörü kullanan markalardan 100-150 TL daha ucuz olması, bir...
Yukarı