VelxuS tarafından gönderilen son içerik

 1. V

  Kedi kumu koku giderici önerisi

  Kedimin tuvaleti çok kötü kokuyor. Kokusunu bir nebze gidermek için aynı zamanda kedimin bundan rahatsız olmayacağı sprey tarzı önerdiğiniz şeyler var mı? ( kullanmakta memnun olduğunuz varsa yine önerebilirsiniz.)
 2. V

  Asm'de B12 vitamin tahlili yaptırmak

  Merhaba, benim B12 eksikliği şüphem var, aile sağlık merkezlerinde B12 eksikliği için kan alıyorlar mı? Yoksa asm randevusunu iptal edip direk hastaneye mi gitmeliyim. Bu şüpheye nereden vardım; Dün masama bıraktığımı sandığım gözlük gözümdeydi o derece unutmuşum ve okuduğum şeylerin kafamda...
 3. V

  LoL Aram'da poro beslemek ne işe yarar?

  Çok mutlu olurlar yeterince beslendiklerinde patlayıp etrafa minik minik porolar dağılır, Riot oyunu bir tık sevimli ve tatlı göstermek için bu poroları eklemişler.
 4. V

  CS:GO seçkin olmak için 250 TL vermek zorunlu mu?

  Maalesef satın almanız gerekiyor.
 5. V

  British shorthair kediler tüm gün uyuyor mu?

  Yani cinsle alakası yok british diğer kediler vs belli bir yaşa geldiğinde insanlarla ilgiyi bir tık kesip yemek su dışında tüm gün uyuyorlar.
 6. V

  British shorthair kediler tüm gün uyuyor mu?

  5-6 aylık bir British'im var yayıncılara baktığımda onların kedisi bayağı büyük oluyor 1-2 yaşında ama sormak istediğim britishler yaşları büyüdükçe umursamaz kedilere mi dönüyor? Umursamazdan kastım yemeğini suyunu içer yer tuvaletini yapar sonra gün boyu uyur. British kedi sahiplenenlere...
 7. V

  Ses kaydıyla kendi sesimi oyun içerisine adapte etmenin bir yolu var mı?

  Oyun içerisine eklenen çok iyi olduğunu düşündüğüm bazı anlatıcı seslendirmenler var, evet biliyorum oyun geliştiricileri bunu asla desteklemez her türlü program düzenek ayar onlarda var onlara ulaşmam gerekiyor, fakat ses kaydıyla kendi sesimi oyun içerisindeki seslendirmene adapte etmenin bir...
 8. V

  Opera GX çok kasıyor

  Dostum bende de kasıyordu Opera GX sanırım bir problem var tarayıcıda Google Chrome geçtim kısa süreliğine umarım Opera GX yapımcıları bu duruma el atar.
 9. V

  CS:GO Overwatch XP gelmiyor

  Sistemde problem olabilir çünkü bir sende değil izlediğim bir yayıncı var onda da çıkmıyor.
 10. V

  Laptop Tek Girişli Jak Oyuncu Kulaklığı

  Arkadaşıma oyuncu kulaklığı hediye ettim. Hem mikrofon hem duyma girişi olarak Laptop'ta tek giriş varmış. TeamSpeak3, Discord gibi yerlerde sesi gelmiyor fakat Skype veya oyun içinde sesi geliyor. Problem neden kaynaklanıyor? Nasıl çözebilirim?
 11. V

  Steam hesabımı silsem UPlay'deki oyunum silinir mi?

  Steam hesabımı tamamen silsem UPlay'den Rainbow Six Siege'yi problemsiz çalıştırabilir oynayabilir miyim? Bir sıkıntı çıkarır mı ve oyun UPlay'den silinir mi?
Yukarı