Yaskaros tarafından gönderilen son içerik

 1. Yaskaros

  2. PC ile yayını işlemciden vermem mümkün mü?

  2. PC'nin ekran kartı eski, işlemci yeterli olsa da ekran kartının en düşük 1050 olması şart mı?
 2. Yaskaros

  2. PC ile yayını işlemciden vermem mümkün mü?

  Yayınlarımı 2. PC'den vermek istiyorum işlemci üzerinden yayın verme şansım var mı? Ryzen 5 3500X (Elgato mevcut)
 3. Yaskaros

  B550-A Gaming anakart M.2 vidası nereden bulunur?

  ASUS B550-A anakarta sahibim bugün 2. M.2 girişini kullanmak istediğimde yükseltici vidadan bulamıyorum. Anakarttan sadece bir adet yükseltme vidası çıktı onu da ilk M.2'ye taktım fakat 2. için arkadaşımın anakartından söktüğüm yükseltici vida uymuyor. Set halinde nereden alabilirim?
 4. Yaskaros

  3000TL bisiklet tavsiyesi

  56 kadro olması lazım ozaman 😄.Direksiyondan kitlenebilir maşa, metal pedal bide göbeği shimano olduğundan bu modeli aldım herhalde ekstra özelliği olan yok bu modelde. Ses geliceğini söyldiler, bakalım 1 aya nolucak ama oldukça memnunum. Klavuzunu okuyucam tavsiyenden sonra. ☺️ çok teşekkür ederim.
 5. Yaskaros

  3000TL bisiklet tavsiyesi

  AAHAHAH 😄 3500 TLye aldım biraz daha mantıklı geldi bende çıkacağımı düşünmüyordum. 53 yada 56 diye hatırlıyorum. Tam öğrenip tekrardan bilgilendirir im. Bisiklet genel olarak gerçekten inanılmaz güzel tasarım anlamın dada çok beğendim fakat bugün pedal komple göbekten çıktı anlayamadım yarın...
 6. Yaskaros

  3000TL bisiklet tavsiyesi

  Bugün Mosso lagerda 2127 29inç hidrolik fren ön süspansiyonlu, zırhlı lastik vs modelini aldım. 20-25 km yol yaptım gerçekten çok memnun kaldım.
 7. Yaskaros

  3000TL bisiklet tavsiyesi

  Be gibi bi sorun yaşadınız yada neler duydunuz.
 8. Yaskaros

  3000TL bisiklet tavsiyesi

  Daha sonrasından soracağım her şeyi cevaplmışsınız gerçekten çok teşekkür ederim. Bu kadar vermişken hidrolik fren daha cazip geliyor. Bugün bayilere gidip fiyat alacağım listelediğimde burada paylaşacağım. Çok teşeşkkür ederim. Kron markasının XC modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
 9. Yaskaros

  3000TL bisiklet tavsiyesi

  Yer yer iki amacada uygun olsun istiyorum.
 10. Yaskaros

  3000TL bisiklet tavsiyesi

  Merhaba. 3000TL'ye kadar bir bisiklet almayı planlıyorum, günlük 20-25km yol yapacağım. İstanbul'da şehir içinde kullanacağım. Tam olarak özelliklerinden anlamadığım için tavsiyeye ihtiyacım var. Boyum: 190. Kilom: 115.
 11. Yaskaros

  Çözüldü Twitch'te yayın yaparken OBS'in FPS'i düşüyor

  Fps sabitliyerek bende çözmüştüm fakat bana çok mantıklı bi çözüm gelmiyor almam gereken değerin daha düşüğünü alıyorum en azından kendi sistemim için belirttiğim yolda tam çözüme kavuştum.
 12. Yaskaros

  Çözüldü Twitch'te yayın yaparken OBS'in FPS'i düşüyor

  :D anlamış değilim tüm uyuzluklar beni buluyor. En yakın zamanda 2. pc yapmaya çalışıcam. umarım sanada kısmet olur.
 13. Yaskaros

  Çözüldü Twitch'te yayın yaparken OBS'in FPS'i düşüyor

  Dostum kendi sorunumu şöyle çözdüm sırasıyla sen de deneyebilirsin benim işlemci biraz yüksek kalıyor belki bu yüzden sorun yaşamıyorum ama bir dene yine de. OBS yönetici olarak çalıştırıyorum. Yayını işlemciden veriyorum.(X264) Özellikle Ekran yakalama değil oyun yakalamadan oyunu veriyorum. 2...
 14. Yaskaros

  Boot ederken ekranda noktalar çıkıyor

  Oyun içinde hiçbir problem yaşamıyorum. ekran kartı olmasından çok ramlerden çekiniyorum. R9 5900X İŞLEMCİ ASUS LC 360 SIVI SOĞUTUCU RTX 3080 GAMİNG X TRİO EKRAN KARTI 32 GB TRİDENT Z NEO 3600 MHZ RAM B 550 A GAMİNG ANAKART 970 EVO 1TB M2 SSD bios sıfırlıyıp tekrardan deniyeceğim Onboard...
 15. Yaskaros

  Boot ederken ekranda noktalar çıkıyor

  İyi akşamlar. Bilgisayarı başlattığımda anakartın ASUS logosunun çıktığı BIOS'a (F2 Del ile girebilirsiniz) dediği yer, fotoğraftaki gibi pixel pixel oluyor. Nedenini çözemedim. Bazen 1-2 kere kapatıp başlatmam gerekiyor. BIOS güncellemesini yaptım. Format attım. Yardımcı olabilir misiniz?
Yukarı