yusufdmrc1616 tarafından gönderilen son içerik

 1. Y

  Sanaldan biri saldırırsa ne yapmalıyım?

  Arkadaşlar aslında mailinizin içi Deep webdir bunu araştırarak öğrenebilirsiniz. Asıl şu popüler olan şey Dark web.
 2. Y

  Sanaldan biri saldırırsa ne yapmalıyım?

  Ve bu coğu forumda var çocukların elinde oyuncak olmuş durumda isteyen buluyor :(.
 3. Y

  Sanaldan biri saldırırsa ne yapmalıyım?

  2015'te sızdırılan database ile bulunabiliyor maalesef :/
 4. Y

  Skinler satılıp Teardown alınmalı mı?

  Birkaç saat oynayıp sonra beni bayan oyunlardan, cabuk sıkıldım.
 5. Y

  Askeri oyun

  Spec Ops The Line olabilir mi? Çöl falan dedin gözümde canlandı.
 6. Y

  LoL blind pick için mid hero önerisi

  LoL de kapalı seçim modunda oynuyorum ama karşı tarafın ne seçtiğini görmediğimiz de sıkıntılı matchuplar olabiliyor. Gönül rahatlığıyla alabileceğim, çok hard counterları olmayan, bütün Hero'lar karşısında safe laning yapabilecek Hero'lari tavsiye edebilir misiniz?
 7. Y

  James Donkey 711 düşük ses seviyesi

  Kulaklığın üstünde ses arttırmak için bir tekerlek var. Tekerlek en sondayken ses az geliyor ve tekerleği elimle bastırdığımda ses artıyor ama bıraktığım zaman yine azalıyor. Bu ses azalma olayı sadece sol tarafta var. Sağ tarafta ses gayet düzgün geliyor. Nasıl çözebilirim?
 8. Y

  Param provizyonda kaldı

  sorunun çözümü hakkında bir fikriniz var mı acaba?
 9. Y

  Steam'den Google Play bakiyesi ile alışveriş yapılabilir mi?

  Uzun zamandır Garry's Mod almak için indirim bekliyordum çünkü Steam de 10 TL bakiyem vardı. Şimdi oyun indirime girdi ama 1,91 TL eksik. Google Play de 3.34 TL bakiyem var. Acaba bununla nasıl Steam de alışveriş yapabilirim? Bir yolu var mıdır?
 10. Y

  DDoS saldırıları nasıl engellenir?

  Bugün CS:GO topluluk sunucularında oynarken kurucuyu biraz kışkırttım ve panelden IP'yi almış olsa gerek, bana DDoS atacağını söyledi ve birden internetim gitmeye başladı. Discord'da 4K pinglere falan çıkıyorum asla inmiyor sürekli sabit. İnternette biraz araştırdım, modem resetleyin falan...
 11. Y

  Gmail hesabıma erişemiyorum

  Şu an hesabına girmeye çalışan herkes de aynı. Az önce fark ettim bende hesabım kapatıldı sandım çok korktum ama sonradan başka hesaplara da giremediğimi fark ettim. Kısacası sorun şu an sizde değil yakın zamanda düzelir.
 12. Y

  Hikayesi ve oynanışı iyi olan oyun tavsiyesi

  Mutlaka bakacağım teşekkürler. Mafia 1 Remake'i YouTube'dan izledim çok büyük spoiler yedim yoksa oynayacaktım. Titanfall 2'yi çok fazla öneriyorlar yakında bakacağım. Rise of the Tomb Raider'da Türkçe yama hata veriyordu iade etmiştim ama o zamanlar İngilizce bilmiyordum sanırım şimdi...
 13. Y

  Hikayesi ve oynanışı iyi olan oyun tavsiyesi

  Evet, oyun bulamıyorum. Oynadığım oyunlara göre beğeneceğimi tahmin ettiğiniz oyunları önerirseniz sevinirim. Oyun singleplayer odaklı olursa sevinirim :) Tomb Raider (2013) Metro 2033 Redux (şu an oynuyorum hafiften içine çekti oyun beni) Assassin's Creed Odyssey (bu oyun beni manyak etti her...
 14. Y

  Hikayeli FPS oyunu tavsiyesi

  Hocam keşke spoiler vermeseydiniz oynamayanlar olabilir.
 15. Y

  Cyberpunk 2077 korsan oynayıp satın alsam etik dışı olur mu?

  CBP2077'yi yapan firma zaten korsanı destekleyen bir firma. Fck DRM diye bir siteleri vardı. Zaten kendileri eskiden korsan CD'ler satıyorlardı. Sonradan alsan da etik dışı olmaz bence.
Yukarı