Çözüldü iPhone 5 parola sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Egemen Aksöz

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bugün iphone 5 parolamı unuttum, bir çok kez parolamı yanlış girdim. Sonrasında ise 15 dakika iphonum kilitli kaldı. Sonrasında ise 1 saat kilitlendi sonra bir kere daha yanlış girince ekranda 'iPhone Kapalı' diye bir yazıyla karşılaştım.

Arkadaşım bana iTunesden halledersin dedi. Ben de bilgisayarıma yeni format attıgım için iTunesi yeniden yükledim ve usb kablosunu bilgisayarıma takıp iTunesi açtım. Ancak iTunesi tekrar yeni yükledigim için iTunes : 'Bu bilgisayarın İphone üzerindeki yetkilere erişmesine izin vermek istiyor musunuz ?' diyordu. Ben de Sürdür e tıkladım ancak 'Erişime izin vermek için İphone'den onaylayın diyor. Ancak iPhone 5 in ekranında iPhone Kapalı yazdığı için itunese baglanmak için telefonumdan yanıt veremiyorum. Telefonu kurtarma moduna aldım ve Restore yaptım ancak halen aynı parola problemi sürmekte. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
Saygılar...

1. USB kablosunu aygıttan çıkarın, ancak kablonun diğer ucunu bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takılı bırakın.
  2. Aygıtı kapatın: Kırmızı kaydırıcı görünene kadar Uyut/Uyandır düğmesini birkaç saniye basılı tutun, sonra kaydırıcıyı hareket ettirin. Aygıtın kapanmasını bekleyin.
  3. Ana Ekran düğmesini basılı tutarken, USB kablosunu aygıta yeniden bağlayın. Aygıtın açılması gerekir.
  4. iTunes'a Bağlan ekranını görene kadar Ana Ekran düğmesini basılı tutmaya devam edin.
  5. iTunes, kurtarma modunda bir aygıt algıladığı konusunda sizi uyarır. Tamam'ı tıklayın ve aygıtı geri yükleyin. Bunu denedinizmi ?

Evet denedim. Ancak işlemin yarılarında bana yine 'Bu bilgisayarın İphone üzerindeki yetkilere erişmesine izin vermek istiyor musunuz ?' diye uyarı çıktı. Bunu yine onaylayamadım sonra sürdürme işlemini durdurdum. Ancak yine restore işlemi devam etti. Restore işlemi bittiginde ise yine ana ekranda 'İphone Kapalı' diyordu.

- - - Güncellendi - - -

Çok teşekkürler yaptıgınız gibi yaptım sorun düzeldi saygılar.

Benimkide aynısını diyor. Nasıl çözebilirim sorunu?

Evet denedim. Ancak işlemin yarılarında bana yine 'Bu bilgisayarın İphone üzerindeki yetkilere erişmesine izin vermek istiyor musunuz ?' diye uyarı çıktı. Bunu yine onaylayamadım sonra sürdürme işlemini durdurdum. Ancak yine restore işlemi devam etti. Restore işlemi bittiginde ise yine ana ekranda halaa 'İphone Kapalı' diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı