Çözüm General Mobile E-Tab 4 Facebook Bağlantısı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
General Mobile E-Tab 4 birçok kısıtlama ile geliyor ve bu yüzden Facebook uygulaması ile Facebook'a giremiyor. Facebook'a girmek istediğinizde şu hatayı alıyorsunuz:

Kod:
Üzgünüz, giriş yapma denemen Facebook sunucularına ulaşmadı. Lütfen ağ bağlantılarını kontrol et veya sonra tekrar dene.
( CONNECTION_FAILURE: CONNECTION_FAILURE [com.facebook.fbservice.service.ServiceException])

Bu sorunu çözmek için cihaza VPN uygulaması kurmanız gerek.

Adım adım VPN Yükleme:
  1. Google Play Store'a girin ve SuperVPN araması yapın. Çıkan sonuçlardan uygulamayı seçin ve yükleyin.
  2. Uygulamayı çalıştırın ve Connect deyin. Çıkan reklamı sol üst köşeden kapatın.
  3. Ekranda Disconnect seçeneği çıktıysa artık Facebook'a rahatlıkla bağlanabilirsiniz.
  4. Buy VIP diyerek yazılımın tam sürümünü de satın alabilirsiniz.

Bize 2-3 senedir diyorlar tablet dağıtılacak diye. Adamlar geldi ilk seneden aldı. :) Okulda soruyorlardı, anlatırım çözümünü artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
SuperVPN bende sorun çıkıyordu o yüzden SurfEasy'e geçtim 500MB kotası var ama silip yükleyince sıfırlanıyor kota. :)

Saat ve tarih ayarlarını kontrol et. SuperVPN'in indirmek yetmiyor. VPN bağlantısı kurdun mu?

Abi çok teşekkürler. :) Mağazadaki oyun resimleri de artık gözükmekte.

VPN bağlantısını yapınca sorun düzeldi.

Abi şuan bir sorun daha oldu. Facebook uygulaması yine açılmadı. Ama Google Chorme üzerinden Facebook'a girebiliyorum.

Bağlandığınız Wi-Fi'a gelin üstüne basılı tutun geliştirici seçenekler gelecek. Oradan Proxy el ile işaretleyin. Sonra Alman Proxy sunucu ve şifresi yazın tamam basın. Size programsız internet. :D

Ben SuperVPN indirdim ama 5 MB'lik uygulama 4 saatte yükleniyor internetimde en ufak sorun yok. SuperVPN çok yavaşlatıyor başka öneriniz var mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı