İlk Kurulum Adımında Kalıyor - Samsung NP300E5A-S08TR OSX 10.9.2

MenOfWar

Hectopat
Sevgili arkadaşlar.
Samsung NP300E5A-S08TR Cihazıma OSX 10.9.2 Kurmayı deniyorum. Buradaki sayfada bulunan video yardımıyla gerekli adımları gerçekleştirdim. İlk kurulum adımına kadar yağ gibi akıp geliyor. Kurulum işlemi tamamlanmasına yakın "Bir dakikadan az kaldı." metninin ardından yaklaşık olarak 30-40 sn sonra USB bellek ve HDD ışıkları tamamen sönüyor. Pc hiçbir işlem yapmadan bekliyor. Bir saat kadar bekledim ama olmadı. Birkaç kez daha aynı adımları uygulayarak denemeler yaptım. Ancak yinede başarılı olamadım.

Yukarıdaki menülerden açık seçenekleri kullanabiliyorum. Bu işlemler sırasında USB Bellek ışıkları filan yanıyor, çalışıyor. Ancak kurulumu tamamlamıyor. "Layout" ile ilgili bir hata veriyor günlükte. Fotoğraf çekmeyi unuttum. Paremetreler ile denemeye devam edeceğim. Fikri olan varsa lütfen yazsın. İlk denememde ekran çıktısını eklerim.

Teşekkürler.

Merhaba Arkadaşlar;

Yeniden bir dizi deneme yaptım. Kurulumun ilk adımı ile ilgili bir problemim var demiştim. Günlüğü kurulum yaptığım diske kaydettim ancak TransMac diski görmüyor. Alternatif yazılım önerisi olan varsa günlüğü yayınlamak isterim. Günlükte başarılı bir kurulum gibi görünüyor. Ancak "Bir dakikadan az kaldı." şeklinde bekletmeye devam ediyor.

Diskten başlattığımda da aşağıdaki adımda kalıyor. Bu adımdan sonra ekran kartını yüklüyor diye biliyorum ancak bir önceki adımda başarılı bir şekilde adımları geçiyordu. Sanırım başka bir problem var. Deneyimli arkadaşlar yorumlarbilir ise sonuca daha hızlı ulaşırım kanaatindeyim.
Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20140424_004028.jpg
    IMG_20140424_004028.jpg
    178,3 KB · Görüntüleme: 341
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı