İsmi Ev ile başlayan kartsız satış yapan mağazalar

muallim

Kilopat
Daha fazla  
Az önce bu türden bir mağazaya girdim. Celeron işlemcili Casper marka bir dizüstü bilgisayarın 1700 TL olduğunu gördüm ve kanım dondu adeta. Sloganları ise kredi kartsız 15 taksit. İnsanlar da resmen hücum edip alıyor. Yazıktır günahtır ya neredeyse %300 kâr ediyor bu firmalar. Birisi bunlara dur demeli bence. Adil değil Ticaret hukukuna aykırı. :mad:

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarama tuz bastınız resmen sinir oluyorum o mağazaralara. Önlerinden geçerken yerden kaldırım taşına alıp cam çerçeve indiresim geliyor. iPhone 5S 2999 tl'nedir arkadaş telefon 2000 lira. Tek olayları senetle taksit yapıyorlar millette nasıl olsa 24 ayda ödeyeceğiz diye alıyor. Onun yerine git bankadan 2000 tl ihtiyaç kredisi çek faizleri tam bilmiyorum ama 3000 tl geri ödemezsin heralde.

Ev... dediğin yer galiba. Gerçekten çok kazık atıyor. Kredi kartı olmayan insanlara taksit yapıyorlar ve kazığı koyuyorlar. Ben iphone alacaktım oraya bakayım dedim 24 ay taksit ile 3.000 liradan fazlaydı.

İnsanlar da Pentium nedir Celeron nedir bilmiyorlar iyi birşey sanıp alıyorlar. Bende müşteri gibi girdim Celeronlu makineyi sordum bana öyle ballandırarak anlattı ki sanki Celeron değilde i5. Nerdeyse beni bile ikna edecekti :)) Celeron nedir bilmesem Render, oyun canavarı sanacam :) Galiba bu insanlar özel eğitimli ikna etmek için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı