1 ders yüzünden sınıfta kalınabilir mi?

Pismaniyee

Hectopat
Arkadaşlar Edebiyat'dan 56 aldım 1 tane sözlüsü 50. matematikten en az 80 bekliyorum. Sağlık dersinden 50'nin altında aldım büyük ihtimalle.(haftada 1 saat). Peygamber hayatından da büyük ihtimalle 50'nin altında aldım. (haftada 2 saat ve seçmeli ders sanırım) ortalama çok düşer mi? Haftada en çok işlenen ders matematik (6 saat) 80-100 arası bir şey alıyorum garanti.

1 ders yüzünden sınıfta kalmazsın. Tüm notlarının ortlaması 50 altında olursa sınıfta kalırsın.

Arkadaşlar Edebiyat'dan 56 aldım 1 tane sözlüsü 50. matematikten en az 80 bekliyorum. Sağlık dersinden 50'nin altında aldım büyük ihtimalle.(haftada 1 saat). Peygamber hayatından da büyük ihtimalle 50'nin altında aldım. (haftada 2 saat ve seçmeli ders sanırım) ortalama çok düşer mi? Haftada en çok işlenen ders matematik (6 saat) 80-100 arası bir şey alıyorum garanti.

6 dersin de 50'nin altında olursa sınıfta kalırsın 1 dersten sınıfta kalmazsın sorumluluk dersi olarak seneye sınava girersin.
Eğer baraj derslerden geçersen herhangi bir sorumluluk sınavına kalmazsın.

İyi dersler.

6 dersin de 50'nin altında olursa sınıfta kalırsın 1 dersten sınıfta kalmazsın sorumluluk dersi olarak seneye sınava girersin.
Eğer baraj derslerden geçersen herhangi bir sorumluluk sınavına kalmazsın.

İyi dersler.
Benim bildiğim ortalamam 50'nin üstünde olursa Edebiyat dışında kaç zayıfın olursa olsun geçiyorsun. Doğru değil mi?

Benim bildiğim ortalamam 50'nin üstünde olursa edebiyat dışında kaç zayıfın olursa olsun geçiyorsun. Doğru değil mi?

Hayır durum öyle değil.
6 dersin de 50'nin altında olursa sınıfta kalırsın ve ortalaman 50'nin altında olursa sınıfta kalırsın.
Baraj derslerin nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı