1 yıl garantili ikinci el Monster Abra A5 v16.6.3 11.000 TL'ye alınır mı?

Bana kalırsa öncelikle Monster markasından vazgeçmelisin. Hele de Abra serisinden arkana bakmadan kaçmalısın. Forumda Monster övenleri görmezden gelebilirsin. Malzeme kalitesi olarak bırak sınıfta kalmayı üç yıl sınıf tekrarı yapan bir marka. O paraları vermeye değmez. Zaten kuruluş amaçları uygun fiyatlı olmalarıydı, zamanla Monster övücüler markayı bir halt hâline getirdiler, ortaya böyle saçma senaryolar çıktı.

Bana kalırsa öncelikle Monster markasından vazgeçmelisin. Hele de Abra serisinden arkana bakmadan kaçmalısın. Forumda Monster övenleri görmezden gelebilirsin. Malzeme kalitesi olarak bırak sınıfta kalmayı üç yıl sınıf tekrarı yapan bir marka. O paraları vermeye değmez. Zaten kuruluş amaçları uygun fiyatlı olmalarıydı, zamanla Monster övücüler markayı bir halt hâline getirdiler, ortaya böyle saçma senaryolar çıktı.

Monster diye genelleme yapmak saçmalık tongfang kasalari gayet iyi olabiliyor F/P anlamindada örnek v20.4 eskiden 25.1 modelleri gibi.

Monster diye genelleme yapmak saçmalık tongfang kasalari gayet iyi olabiliyor F/P anlamindada örnek v20.4 eskiden 25.1 modelleri gibi.
Sorun yaşamayan herhangi bir Abra modeli görmedim, arka arkaya kullandığım 2 model de sorunluydu. Her birini 2 yıl kullandım. Tulpar serisi hakkında yorumum yok sadece, orada da servis rezaleti baş ağrıtır yol düştüğünde. Kısacası Monster almak biraz popülist markacılık geliyor bana. Zamanında Casper övücülerin şekil değişmiş hâli.

Son durumda haklisiniz cidden yaptiklari reklamdan dolayi herkes Monster'i en iyi olarak görüyor laf attığın zaman cokuyorlar kafana kanser bir durum ama abralardada tongfang kasalar mevcut yanlış hatirlamiyorsam v18.2 V12 veya 11lerdende birkaç kasa var kisacasi Clevo Monster'dan kaçicaksin.

Geri
Yukarı