10.000 - 15.000 TL'ye sessiz 3D yazıcı önerisi

nicepic

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, daha önce ender 3 V2 yazıcı kullandım. O yazıcı odamdayken çalışmak mümkün değildi benim için. Dolayısıyla sattım.
Şimdi yeni yazıcı almayı düşünüyorum ve benim için birinci öncelik sessiz olması. Bütçem 10-15 bin TL arasında.
Daha önce kullanıcı yorumlarına göre elegoo neptune 4, ender 3 V3 ke, ender cr 10 SE, ender 3 S1 Plus gibi modelleri duydum.
Otomatik tabla kalibrasyonu vs gibi konforlu ürünleri tercih ederim. Bahsettiğim yazıcılara dair yorumlara ve incelemelere baktım fakat aralarından hangisinin benim için uygun olacağına karar veremedim.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

Teşekkür ediyorum, o halde KE sipariş edecegim, su an on sipariste filament marketim ve robolink satiyor. Filament marketi ocak sonu teslim, robolink subatin 10 ila 20 arasi. Filament marketim guvenilir bir firma mi bir bilginiz var mi?

Ben olsam Robolink'den alırdım.

Neptune 4 geldi sonunda. Satıcı firma olan FilamentMarketim adlı satıcıdan 8800'e sipariş verdikten sonraki gün satıcı tarafından aranarak daha fazla para talep edildiğini aksi halde siparişi iptal edeceklerinide eklemeden geçmeyeyim. Konuşurken baktığımda Filletto adlı başka bir satıcıda o sıra 9150 TL idi orayı söyleyince o ücrete tamam oldular, aslında siparişi iptal etmem gerekirdi bu yakışıksız davranış karşısında ancak bana zaman kaybı yaşatacaktı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı