10. Sınıf Bilişim Dersleri

• Konuyu başlatan CanFakedead
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 1B
C

CanFakedead

Ziyaretçi
Merhabalar ben Fatihcan Topçu. Lise 2. sınıfa geçtim ve mesleki derslerimiz başladı sayılır.Temel programlama vs öğrenicekmişiz. Fakat hocamız şunu dile getirdi kendi şahsi laptopunuz olursa daha iyi verimli olur dedi.Ailemle görüştüm ucuz birşeyler almaya karar verdik abartı birşeyler istemiyoruz. Şöyle bir model düşündük ; LENOVO G5030 CELERON N2830 2.16GHZ-2GB RAM-320GB HDD-15.6"-INT-W8.1 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar

Aranızda az çok bilişim derslerinde görülenlerden haberi olan vardır.Bu bilgisayar yeterli olurmu sizce ?

bende bilişim teknolojilerinde okudum bi bilgisayarda 2kişi oturuyorduk, laptop getirenlerde oluyorda, laptopun sorumluluğu ayrı oluyor, en basitinden çalınabilir, olmaz deme belli olmaz
arkadasında dedigi gibi evde bilgisayarın varsa gerek yok böyle şeylere, o bilgisayarda oyunda oynanmaz okuldan başka bi amacı olmaz sırf okul içinde alınmaz :) ileriye dönük birşeyler bakman için bi üniversiteye başla bakarsın

edit: eğer alıcaksan koyduğun linkteki, uygundur, "Lisede" göreceğin programlar için işini fazlasıyla görür.

Son düzenleme:
Bende senin gibi aynı şekilde lise 2 bilişim öğrencisiyim. tek kullanacağın sharp ve visual studio programları ayrıyetten laptop almaya gerek yok arkadaşım

Eğer bilgisayar laboratuvar'ınız da az sayıda bilgisayar var ve sınıf mevcudu fazla kalıyor ise laptop getirebilirsin. Programlama temelleri ve teknik resim görüceksin kısacası sana tavsiyem c++ çalış internet'te dersleri vardır. Meslek derslerinin notlarını iyi al dersleri iyi dinle evde tekrar yap benden bu kadar. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı