1000-1500 TL'ye klavye önerisi

Sessiz olsun diye Red Switch dediysen Silver Switch modeline de bakabilirsin XPG Summoner'ın.

Eğer boyut küçük olsun diyorsanız:

Yok boyut önemli değil sesli olsun diyorsanız:

Ama sesli değil sessiz olsun diyorsanız:

Numpadli ve red istemişsiniz ama ben size tüm seçenekleri sundum size kalmış ve bu arkadaşın önerdiği klavyede güzel.

Eğer boyut küçük olsun diyorsanız:

Yok boyut önemli değil sesli olsun diyorsanız:

Ama sesli değil sessiz olsun diyorsanız:

Numpadli ve red istemişsiniz ama ben size tüm seçenekleri sundum size kalmış ve bu arkadaşın önerdiği klavyede güzel.

Bende XPG'ye bakmıştım arkadaşın önerdiği onun ile önerdiğiniz Gamepower arasında fark var mıdır kalite kullanış vs olarak sessiz klavye bakıyorum.

Sessiz olsun diye Red Switch dediysen Silver Switch modeline de bakabilirsin XPG Summoner'ın.

Evet sessiz olsun diye dedim. switchler hakkında çok bilgim yok silver & red arasındakı farkıda bilmiyorum.

Bende XPG'ye bakmıştım arkadaşın önerdiği onun ile önerdiğiniz Gamepower arasında fark var mıdır kalite kullanış vs olarak sessiz klavye bakıyorum.

Evet sessiz olsun diye dedim. switchler hakkında çok bilgim yok silver & red arasındakı farkıda bilmiyorum.
Gamepower markasını tavsiye etmem. Gördüğüm kadarıyla genelde Rampage gibi bir marka olduğu söylenmiş.

Evet sessiz olsun diye dedim. Switch'ler hakkında çok bilgim yok Silver & red arasındakı farkıda bilmiyorum.

XPG Gamepower'dan daha kaliteli o yüzden onu almanız daha iyi olur dediğim gibi ben biraz 1500 altı ekonomik modeller verdim.

Gamepower markasını tavsiye etmem. Gördüğüm kadarıyla genelde Rampage gibi bir marka olduğu söylenmiş.

Gamepower tek sorunu Switch'lerinin çok fazla tınlaması yankı yapması tam açıklayamadım ama dediğim gibi tek sorunlarından biri bu diğer türlü ben zamanında uzun süreler kullandım bir sorun çıkarmıyor garantisi ilgileniyor.

Geri
Yukarı