1000 TL'ye kadar Bluetooth kulaklık önerisi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Şirket ne verirse.
Meslek
Information Technology
Merhaba,

2023'ün başlarında QCY-T13 kullandım ancak kaybolduğu için tekrar bir kulaklık almayı planlıyorum. Kaybettikten sonra ne kadar alıştığımı ve işe yaradığını fark ettim. Yahu kablolu kulaklık kullanayım dedim 3. günde koptu, o kadar alışmışım ki kablosuza arabanın kapısına sıkıştırdım kulaklığı :D
Marka ve model takıntısı olan biri değilim.

istediğim özellikler
(! = şart, # = tercih )
  1. Görece kaliteli bir mikrofon (fiyata göre)!
  2. Aktif gürültü engelleyici özellik!
  3. Dip sesin abartı olmaması!
  4. Koşmak gibi aktiviteler sırasında kulaktan çıkmaması!
  5. Transparan özellik#
  6. Silikonlu#
  7. Kutusunun tek elle açılabilir olması#
  8. Hızlı şarj#
Son olarak, kulak üstü model denemek istiyorum eğer güzel bir öneri olursa denememe vesile olabilirsiniz. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Gerçekten kosskoca Technopat ailesinde Bluetooth kulaklık tavsiyesi verebilecek bir insan evladı yok mu?

iPhone telefon aldığım için ıhtan bir AirPods benzerliği var diye QCY T20 aldım. Yüksek ses müzik dinlemek benim için çok mühim değil diyerek aldım ancak sesi gayet yüksek buna karşın dışarıya ses çok veriyor. İkinci husus ise incelemelerde mikrofon kalitesi fiyatına göre çok iyi diye okudum ve izledim ancak beni tatmin etmedi belki benim ürünüm kusurlu bilemiyorum sunulan videolar ve yazılara karşın benim için çok büyük hayal kırıklığı oldu bu konu. Uygulama desteği var ancak olmasa da fark eden bir şey olmaz. Varsa soru alayım yoksa moderatörlerden ricam konu kapansın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı