1000 TL'ye kadar Gaming klavye önerisi

Bütçe
1000 TL

Yujiro123

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

Klavye alacağım, bütçem 1000 TL. Güzel, beğendiğiniz, tavsiye ettiğiniz oyuncu klavyesi varsa önerebilir misiniz?
Keyifli forumlar.

Kendim bu klavyeyi kullanıyorum. İndirimden 700 gibi bir fiyata almıştım. Gayet memnunum önerebilirim.
1.5 sene kullandığım klavye. Bunu 500 tlye geçen ay satıp SS apex 3 aldım. Yay sesinden kullanılamaz hale geldi ve bıktırdı beni. Bu sebepten membrana döndüm çok memnunum

1.5 sene kullandığım klavye. Bunu 500 tlye geçen ay satıp SS apex 3 aldım. Yay sesinden kullanılamaz hale geldi ve bıktırdı beni. Bu sebepten membrana döndüm çok memnunum
O paraya membran alınmazcılar gelmeden söyleyeyim sesten bıktım. O yüzden membran aldım.

O paraya membran alınmazcılar gelmeden söyleyeyim sesten bıktım. O yüzden membran aldım.
Kaliteli switchli bir mekanik klavye de alabilirdiniz. Yine de hayırlı olsun diyelim.

Kaliteli switchli bir mekanik klavye de alabilirdiniz. Yine de hayırlı olsun diyelim.
Mouse kulaklıkta steelseriesti enginede hepsi bir olsun istedim birazda. Hissiyat falan ciddi kaliteli geldi ama bir önceki klavyem gamepower olduğu içinde olabilir 😂

Bu arada bende çok memnunum apex 3 ten dediğim gibi. Hiç bir sıkıntısınıda görmedim

Dosya Ekleri

• 5F5C11C0-2633-47CB-8DB2-1448E566B05F.jpeg
    5F5C11C0-2633-47CB-8DB2-1448E566B05F.jpeg
    133,6 KB · Görüntüleme: 33

Yeni konular

Geri
Yukarı