1000 TL'ye yazıcı önerisi

Crossover17

Hectopat
Arkadaşlar iyi günler ofise yazıcı lazım fakat benim herhangi bir bilgim yok. Ofiste aylık 1000'e yakın fotokopi, çıktı vs. oluyor. Ortalama bütçemiz 1000 TL'dir. Yazıcı alınırken nelere dikkat edilmeli, hangi değerler yüksek olmalı vs. gibi. Vatan Bilgisayar'da şöyle bir modele rastladım. Fikirlerini almak isterim.

Arkadaşlar iyi günler ofise yazıcı lazım fakat benim herhangi bir bilgim yok. Ofiste aylık 1000'e yakın fotokopi, çıktı vs. oluyor. Ortalama bütçemiz 1000 TL'dir. Yazıcı alınırken nelere dikkat edilmeli, hangi değerler yüksek olmalı vs. gibi. Vatan Bilgisayar'da şöyle bir modele rastladım. Fikirlerini almak isterim.

Attığın yazıcı hakkında bilgim yok ama biz bunu kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Öneri olarak buraya bırakmak istedim:

Mürekkepli yazıcı ofis için iyi bir seçenek olmayabilir. Bence bütçenizi arttırıp renkli lazer bir yazıcıya yönelin.
Evet lazer uzun vadede mürekkep masrafı çıkarmadığı için aylık 1000 baskı alınacaksa daha iyi olabilir. Tanklı yazıcıya 5-6 ayda bir 300TL verip mürekkep doldurman gerekecek. Lazerde dolum ücretleri çok daha ucuz.

Geri
Yukarı