1000TL'ye telefon önerisi

• Konuyu başlatan Dias
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 185
Bütçe
10000 TL

Dias

Hectopat
Evet arkadaşlar babama yeni bir telefon alacağız. Ben biraz araştırdım herkes A34 diyor gidip baktık babam tasarımını hiç beğenmedi çok kalın kütük gibi telefon diyor. Redmi'lerin tasarımı falan daha güzel onlardan alalım dedi ben de size danışmak istedim. Xiaomi ve diğer markalardan hangi güncel telefonları tavsiye edersiniz?

Bu bütçede tasarıma bakılır mı hocam? A34 alıp geçin işte, Redmi denen şeye bulaşmayın. Çok tasarım istiyorsanız özel telefon yaptırın.

Xiaomi almanı önermem. Hangi modelini kullandıysam kullanayım sürekli yazılım sorunları var telefonun arama yaparken bile kendini başlatıyor sürekli. Samsung'dan şaşmayın android de bence.

Redmi Note 12 Pro 5G alın geçin, IMX766 ve D1080 SoC'uyla A54 dengi bir model, kamera noktasında A34'ten çok daha iyi fakat ithalatçı garantili, bunu göz önünde bulundurun, aksi takdirde paranızı iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız A34 almak zorundasınız. Bütçenin 3K esnemesi durumunda ise GT 2 tercih edin.

Evet arkadaşlar babama yeni bir telefon alacağız. Ben biraz araştırdım herkes A34 diyor gidip baktık babam tasarımını hiç beğenmedi çok kalın kütük gibi telefon diyor. Redmi'lerin tasarımı falan daha güzel onlardan alalım dedi ben de size danışmak istedim. Xiaomi ve diğer markalardan hangi güncel telefonları tavsiye edersiniz?
Öncelikle başlıkta bir sıfır eksik olduğunu belirteyim. A34 babanıza büyük geldiyse kompakt bir cihaz olan Realme 10 almanızı öneririm, elektronik mağazalarında fiziken görebilirsiniz. Beğenirseniz internette daha ucuza satın alabilirsiniz.

Geri
Yukarı