100TL Gaming Mouse Önerisi

gokselcelikli

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 3 tane mouse arasında kaldım hangisini almalıyım? Büyüklük ve küçüklük benim için önemli değil. Hangi mousenin optiği daha iyi bu konuda yardımcı olur musunuz ?
  • SteelSeries Kinzu V3
  • Logitech G302
  • Thermaltake Tt Esports Saphira Optik Gaming Mouse
Bu 3 mouse arasında en iyi optik hangisinde arkadaşlar bunu söylerseniz sevinirim :)

Optiğinden ayrı olarak eline en iyi oturan veya elini en iyi şekilde kullanabileceğin fareyi seçmende fayda var. Tabii onlarda önemli ancak tutuş şekline uymayan bir model seçersen istediğin verimi alamayabilirsin.

Optiğinden ayrı olarak eline en iyi oturan veya elini en iyi şekilde kullanabileceğin fareyi seçmende fayda var. Tabii onlarda önemli ancak tutuş şekline uymayan bir model seçersen istediğin verimi alamayabilirsin.

Hocam ben de mouse alacağım. m185 vardı bozuldu. Pili dayanan f/p bir ürün arıyorum. Alacak olursan lütfen beni de bilgilendirir misin? :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı