100TL ile RAM mi Monitör mü ?

Serdar Korkmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamun Aleykum öncelikle herkesin bayramını kutlarım elime 100TL geçti ben bu monitörü alacaktım AOC E2043FS 20 LED MONİTÖR ve bu RAM i Corsair 4Gb Vengeance Ddr3 1600Mhz Cl9 Tek Modül. Şimdi diyorum ki bu 100TL yi monitöre vereyim ama bir yandan da RAM mi alsam diyorum eğer RAM alırsam 4X2 8GB bundan olacak Corsair 8Gb (2X4Gb) Vengeance Ddr3 1600Mhz Cl9 Dual Kit Ram ama eğer monitör alırsam 23" E2370Sd GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR bu olacak ekran kartım da bu Powercolor R9 270 Turboduo Gddr5 Oc 2Gb 256Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı. Sizce ne yapmalıyım kararsızım ?

Şimdi 100TL verip monitörü almaya karar verdim eğer RAM alırsam bir daha 350TL vermem gerekecek ama Monitör alırsam 110TL verip aynı RAM den alırım eklerim.

Kardeşim sağ olsun bayram harçlıklarını bana verecek bende de az bir para vardı onuda ekleyeceğim. :utanç: Belki 100TL yi bile aşabilir. :paragöz: Aşarsa zaten RAM alırım. :ROFL: @Silinen üye yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim. Bayramınız mübarek olsun.

*Bu arada bu ayıymış yeni fark ettim ben Koala sanıyordum. :ayı:

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı