1200 TL Bütçeli Ekran Kartı Tavsiyesi

Can D.

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar başlıktanda anlayacağınız gibi ekran kartı ihtiyacım var.

Sistemim;

GIGABYTE GA-H97M-D3H H97 LGA 1150 DDR3-1600MHz Anakart

CORSAIR Vengeance (CMZ4GX3M1A1600C9) 4 GB DDR3-1600MHz CL9 Bellek (x2)

INTEL Core i5-4590 3.30 GHz LGA1150 İşlemci

SEASONIC SEA-S12II-620 620W 80 Plus Bronze 12 cm Fanlı Güç Kaynağı

WD Green WD10EZRX 3.5" 1 TB IntelliPower SATA Hard Disk Drive

En azından 2-3 Yıl gitmesini istiyorum sistemin açıkçası bunun uzerıne kurdum umarım doğru tercihler yapmışımdır.

Asıl konu şu. PC 20 gündür duruyor. Ekran kartı alamıyorum. Çünkü bekledigim kart (gtx970) coil whine sorunu ile boğuşuyor. Kullanmadım ama herkes rahatsız edici bir ses oldugundan bahsedıyor. Ama herkeste onu onerıyor. 1200-1300 tl verıp boyle bı sesle uğraşmak istemiyorum. bu fiyatlara benı 2-3 yıl en azından ileride ultra olmasada high-medium ayarlarda goturecek bi kart onerebılırsenız memnun olurum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani aldırmıyorlar bile 1-2 yere sordum coil whine her kartta var. eğer iade ediceksenız bundan dolayı hiç almayın servıse yollarız onlar arıza yok derse geri almam dediler bende o riske gireemedim.

Hocam örnegin Vatan değişimi servise gittikten sonra yaparım diyor çoğu yer böyle diyor. 15 gün ekran kartı beklemek ıstemıyorum bide. Gtx780 iyimidir. 1200 tl cıvarı oda bulunuyor. Gidicem en sonunda r9 270 fılan alcam bide ps4 alcam o olcak.

Her kartta bu sorun var demek yanlış olur. Sıkıntısı olmayan çok kişi var..Gülü seven dikenine katlanır :) coil whine varsa servise göndereceksin tabiki. Olan birşeyide "yok" diye iddaa edemezler. Tüketici hakları diye birşey var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı