125CC ile dinlenmeden ne kadar yol gidilir?

cagatay1926

Decapat
Arkadaşlar merhaba, başlıkta da belirttim, motorum Mondial drift l 125, bu motor ile 90-100 ile sabit giderek motoru çok yormadan aralıksız kaç km veya kaç saat yol gidilir?

Konuyla alakalı gram bilgim olmadığından kimsede cevap vermediğinden yapay zekaya sorayım dedim yol koşulları, hava durumu ve motorun durumu gibi bilgiler olmadan cevap veremiyormuş.

Konuyla alakalı gram bilgim olmadığından kimsede cevap vermediğinden yapay zekaya sorayım dedim yol koşulları, hava durumu ve motorun durumu gibi bilgiler olmadan cevap veremiyormuş.
Forumda bir kaç konuya denk gelmiştim hava soğutmalı olduğu için bir problem çıkartmaz ama 1 veya 2 saati geçmeden molalarla kullanılabilir yazıyorlardı.

Teşekkür ederim cevaplarınız için.
Bu arada bilmiyorsanız; Yol sarhoşu demek uzun yolda dinlemeden sürünce aklın kapanması demektir. Önünüzü görürsünüz fakat önünüzdeki araçları ve hızınızı işleyemezsiniz. Yani kısaca ayakta uyur duruma gelirsiniz. Çoğu araba kazasıda böyle yaşanıyor. En kötü sonuç ölümünüze kadar gidebilir.

Bakımlı bir motorlarla depondaki benzin bitene kadar gidebilirsin. Hiç bir sıkıntı olmaz. Sorun senin ne kadar dayanabileceğin. Her saat başı moşa verirsen yolculuk işkenceye dönmez. Keyif alırsın. Öbür türlü çok yorulursun ve motordan soğuyabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı