13 inç tablet bilgisayarların oyun performansı nasıldır?

delgec

Hectopat
Daha fazla  
Esenlikler arkadaşlar

360 derece katlanabilen, 13inçlik tablet bilgisayarların oyun performansı nasıldır? Aranızda deneyimleyen oldu mu?

Servisle işe gidip gelirken beklemekten canım sıkılıyor ve bundan dolayı oyun oynamak istiyorum. Windows olması önemli benim için.

Şu sıralar 2D oyunları oynamayı çok seviyorum ancak dönem dönem 3D oyunlar da oynayabilmek isterim.

Oynamak istediğim oyunlar:
- This War of Mine.
- Frostpunk.
- Cities Skyline.

Esenlikler arkadaşlar

360 derece katlanabilen, 13inçlik tablet bilgisayarların oyun performansı nasıldır? Aranızda deneyimleyen oldu mu?

Servisle işe gidip gelirken beklemekten canım sıkılıyor ve bundan dolayı oyun oynamak istiyorum. Windows olması önemli benim için.

Şu sıralar 2D oyunları oynamayı çok seviyorum ancak dönem dönem 3D oyunlar da oynayabilmek isterim.

- This War of Mine.
- Frostpunk.
- Cities Skyline.

Laptopun özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Almak istediğiniz laptopu atarsanız bir bakalım.

Esenlikler arkadaşlar

- This War of Mine.
- Frostpunk.
- Cities Skyline.

Bütçenizi bilmiyorum. Fakat durumunuz olursa ASUS ROG Flow Z13'e bir bakın.

Tablet laptoplar o kadar güçlü olmuyor diye biliyorum. ROG Flow vs. hariç. Ayrıca bildiğim kadarıyla Cities Skyline'in sistem gereksinimleri yüksek.

Laptopun özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Almak istediğiniz laptopu atarsanız bir bakalım.
Aslında daha önce baktım ancak bir türlü karar veremedim. O yüzden beğendiğim bir model yok ne yazık ki….

Bütçenizi bilmiyorum. Fakat durumunuz olursa ASUS ROG Flow Z13'e bir bakın.
Kesinlikle aradığım böyle bir şey. Keşke fiyatı astronomik olmasaydı.

El konsollarına bakabilirsiniz. Veya oyun telefonu alıp telefondan istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz. Bahsettiğiniz laptoplar çok pahalı.

Tablet laptoplar o kadar güçlü olmuyor diye biliyorum. ROG Flow vs. hariç. Ayrıca bildiğim kadarıyla Cities Skyline'in sistem gereksinimleri yüksek.
Daha önce RTX 2060 kartlı Dell XPS 9700 kullandım. Taşınabilir bilgisayarlarda oyun pek keyifli olmuyor.

El konsollarına bakabilirsiniz. Veya oyun telefonu alıp telefondan istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz. Bahsettiğiniz laptoplar çok pahalı.
Onlara da Steam ya da Epic Store eklenmiyor. Oyun oynamak çok zor

Esenlikler arkadaşlar

- This War of Mine.
- Frostpunk.
- Cities Skyline.
Steamdeck artık satılıyor ama düşük hafızalı modelinde düşük hızlı SSD varmış.
Bu nedenle ssd yüksek modelini alın.

Geri
Yukarı