14 Pro cihazda güncelleme sonrası Face ID bozuldu

alper.u

Hectopat
İyi sosyaller. Yakın zamanda iPhone 14 Pro cihazımı sıfırladım. Sonrasında 17.4 güncellemesini yaptım ve Face ID bozuldu. Face ID hiçbir şekilde yüzümü okumuyor. Sıfırlayamıyorum da. Yardımcı olabilecek her öneriye açığım. Bu arada cihazın ekranında, trudepth'inde donanımsal olarak herhangi bit değişim tamir yok. Yakın zamanda darbe, sıvı vesaire de almadı. Buna göre yorum yaparsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şüpheli hocam. cihazı nereden almıştınız? veya siz kendiniz mi yurt dışından getirdiniz?
İstanbuldan aldım. Ticaretle uğraşan ve aynı zamanda iPhone alım satım yapan en yakın arkadaşım da yanımdaydı. Cihazı tamamen inceledi herhangi bir değişim vs olmadığını söyledi. Bu konuda ona güveniyorum bir önceki iphonemuda onunla almıştım herhangi bir sorun yaşamadım bu zamana kadar.

İstanbuldan aldım. Ticaretle uğraşan ve aynı zamanda iPhone alım satım yapan en yakın arkadaşım da yanımdaydı. Cihazı tamamen inceledi herhangi bir değişim vs olmadığını söyledi. Bu konuda ona güveniyorum bir önceki iphonemuda onunla almıştım herhangi bir sorun yaşamadım bu zamana kadar.
Cihazınızı yeniden başlatmayı, kapatıp tekrar açmayı denediniz mi? Kameralar çalışır durumda mı?

Muhtemelen telefonunuz işlemli profesyonel bir teknik servise verince olay açığa kavuşacaktır. Face ID hataları genellikle donanımsal oluyorlar.

Geri
Yukarı