1400 TL'ye telefon önerisi

nzmk52

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yarın telefon alıcam 1400 tl bütcem var sizce ne almalıyım
İstediklerim : Kamera, Oyun, internet
bunların daha iyi olması lazım tavsiyeleriniz nelerdir ?

Şimdiden teşekkürler :)

Galaxy S4 veya Lg G2 alabilirsin. İkiside performans olarak güçlü telefonlardır. Ama asıl kanaatim biraz daha biriktirip Iphone alman yönünde. Zira Apple şuan akıllı telefonlarda lider konumunda.

Galaxy S4 veya Lg G2 alabilirsin. İkiside performans olarak güçlü telefonlardır. Ama asıl kanaatim biraz daha biriktirip Iphone alman yönünde. Zira Apple şuan akıllı telefonlarda lider konumunda.
Daha da fazla para katamayacağım ilk önce S4 dedim ama araştırdım baya G2 daha iyi dediler karasız kaldım G2 batarya ömrü sıkıntı olur mu ? çünkü bataryaayı değiştiremiyoruz

Daha da fazla para katamayacağım ilk önce S4 dedim ama araştırdım baya G2 daha iyi dediler karasız kaldım G2 batarya ömrü sıkıntı olur mu ? çünkü bataryaayı değiştiremiyoruz
Telefonu çok zorlamadığın sürece (Sürekli şarjda kullanmak gibi yada çok ısınması vs.) bataryanın sana sorun yaratacağını sanmıyorum. G2 al. Memnun kalırsın. Kullanan arkadaşım var ve gayet memnun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı