1450 TL sistem tavsiyesi

Bence hiç tereddüt dahi etmeden Dark Gamer'in bahsettiği sistemi topla arkadaşım. Ben bu sistemin Silent' inkinden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Nedenini Dark Gamer yorumunda çok net açıkladı.

açıkladı ama
Bence hiç tereddüt dahi etmeden Dark Gamer'in bahsettiği sistemi topla arkadaşım. Ben bu sistemin Silent' inkinden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Nedenini Dark Gamer yorumunda çok net açıkladı.
Kararsızlık beni oyalıyor. O sistemi alıp memnun kalmazssam çok kötü olur. O sisteme ileride r9 serisi ekran kartı takarsam yine dual graphicks olur mu?

Olmaz. Sen benim önerdiğim sistemi al. Micro ATX anakart sorun çıkartmaz. Anakart küçük olduğundan kasa daha ferah olur.

İşte boyle olunca kafam karışıyor. Ortak karar ile bir sistem kursak alacağım.
kasayı zaman z3 plus alacağım bayağı ferah tutacaktır sanırım.

Ben de 270x'in daha fazla performans vereceğini düşünüyorum. o anakartta ön USB 3.0 desteği var mı? alacağım zalman z3 plus kasasında 1 adet 3.0 yuvası var da.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı